Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  muzika popullore shqiptare dhe trashigimia e saj nga kengetaret ekzistues

  refik sadiku
  refik sadiku
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 60
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2010

  muzika popullore shqiptare dhe trashigimia e saj nga kengetaret ekzistues Empty muzika popullore shqiptare dhe trashigimia e saj nga kengetaret ekzistues

  Mesazh nga refik sadiku Sat 20 Feb 2010, 08:43

  te behet debate per muziken e sotshme shqipetare
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  muzika popullore shqiptare dhe trashigimia e saj nga kengetaret ekzistues Empty Re: muzika popullore shqiptare dhe trashigimia e saj nga kengetaret ekzistues

  Mesazh nga Administratori Mon 25 Oct 2010, 10:11

  Ide e mire kjo qe hedh per diskutim ti i nderuar Refik, pasi muzika e sotme Shqiptare sa vjen e po zbehet cdo dite e me shume, me kopjimet dhe sjelljet qe po i behen nga muzikat e vendeve te tjera...


  ________________________________
  muzika popullore shqiptare dhe trashigimia e saj nga kengetaret ekzistues Pictur10

   Ora ėshtė Fri 25 Jun 2021, 11:30