Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Eldushja
  Eldushja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 35
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/09/2010

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! Empty Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Eldushja Mon 06 Sep 2010, 23:46

  Cila eshte ajo kenge romantike, qe kur e degjoni, ju mallengjen jashte mase?!
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! Empty Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Klea@Love Wed 08 Sep 2010, 10:21

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! Empty Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 10:26  ________________________________
  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! Pictur10
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 43
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! Empty Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga mirela ela Thu 09 Sep 2010, 00:18

  Saimiri shkruajti:

  kete kengen e kam fiksim fare edhe une.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! Empty Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 02:28

  Elita 5 - Dua te vdes.

  Sponsored content

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! Empty Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 25 Jun 2021, 10:38