Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Administratori Sun 23 Sep 2007, 11:09

  Pėrshendetje tė gjithėve pa pėrjashtim.

  Pyetja e cila do tė trajtojmė gjatė temės nė vazhdim ėshtė:
  Ju pėlqen mė shumė tė dėsgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj???...


  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Administratori Sun 23 Sep 2007, 22:08

  Une personalishte pelqej me shume te degjoj muzike Shqiptare se sa muzike te huaj.
  Nuk e di, por kur degjoj tingujt e muzikes Shqiptare (Flas per muziken origjinale Shqiptare dhe ajo ate te vjedhur apo te huazuar nga jashte) ndjehem shume i mallengjyer, ndoshta kjo eshte si rrjedhoje e jetes sime larg Shqiperise...


  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Pictur10
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Gurabardhesi Mon 28 Jan 2008, 02:33

  Sigurishte qe me pelqen te degjoj muzike Shqiptare.

  E sidomos kur jam i lodhur apo i merzitur shume, me qeteson pa mase...


  Kalofshi mire.


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Odeta Tue 19 Feb 2008, 01:51

  Pershendetje dhe urime per temen Saimir.

  Normalishte me pelqen edhe muzika Shqiptare edhe ajo e huaj, por duke qe se pyetja eshte se cila me pelqen me shume; -do te thoja qe me shume me pelqen muzika Shqiptare.


  ________________________________
  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? ILoveYouAnimRvText
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Desperado Mon 10 Mar 2008, 05:56

  Po sigurishte qe muzika Shqiptare me pelqen mor daj.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 36
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Anisa Sun 27 Apr 2008, 00:48

  Persa i perket muzikes se huaj, ketu ku jam e degjoj gjithkund.
  Kudo qe te shkoj, vetenm muzike te huaj me degjojne veshet,
  ndaj kur dua te degjoj muzike per qejfin tim per tu relaksuar ndopak,
  sigurishte qe degjoj muzike Shqiptare, pasi jam shume e permalluar...


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga SyKaltra Tue 24 Jun 2008, 02:53

  Shqiptare...


  ________________________________
  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Text_150
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga fjolla-1 Tue 24 Jun 2008, 04:24

  Pershendetje Samir.
  Mua me pelqen te degjoj me shume muzik shqipetare.


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 35
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Luleshtrydha Fri 27 Jun 2008, 09:41

  Ndersa une jam me shume e dhene pas muzikes se huaj...


  ________________________________
  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Glitterfy071720T199D35
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Enkelejda Thu 17 Jul 2008, 22:47

  Shqipatere...Shqiptare....
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Studentja Sun 23 Aug 2009, 06:34

  Edhe mua me shume muzika shqiptare me pelqen, por duke mos perfshire ketu ato muzikat e vjedhura, turke, greke, etj. Por e kam fjalen vetem per muziken puro shqiptare.
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Majlinda Sun 29 Nov 2009, 11:58

  Studentja shkruajti:Edhe mua me shume muzika shqiptare me pelqen, por duke mos perfshire ketu ato muzikat e vjedhura, turke, greke, etj. Por e kam fjalen vetem per muziken puro shqiptare.

  Pajtohem plotesishte me parafolesen.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga AlbGirl Sat 05 Dec 2009, 12:02

  Shqiptare te lehte mundesisht.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Anxhela-2008 Sat 05 Dec 2009, 12:15

  Muziken Shqiptare e pelqej me shume se sa te huajen.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Edi Duka
  Edi Duka
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 9
  Mosha : 39
  Vendndodhja : london
  Profesioni : i gjithe aneshem
  Pikėt : 27
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/12/2009
  Humor : alo mirmrama

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Edi Duka Tue 05 Jan 2010, 11:25

  Shqiptare e ku ka me mire se muzika jone qe e degjon sidomos per ne qe jemi ne mergim na ben qe te harrojme cdo problem per pak kohe. Dhe pastaj kur i fut nje harem aty te vlon gjaku si nuk e di si te them. Ku ka si muzika shqiptare
  bajram
  bajram
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 65
  Vendndodhja : itali
  Profesioni : puntor
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/12/2008
  Humor : lavoratore

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga bajram Wed 13 Jan 2010, 02:06

  Musika shqiptare ka qene e bukur para se te deformohej. Une e kam kenduar duke njekur kengetaret e vjeter tane.Mezi prisnim te arrinte Radio Posta (jane dite sh. te largeta)
  Ndoshta brezat e ri nuk njohin muziken e vertete shqiptare keshtu qe nuk mund te bejne dallimin mes asaj te sotme dhe muzikes origjinale shqiptare.
  E them me keqardhje se sot nuk kam me deshire te ndigjoj muzike shqiptare qe ne te vertete nuk eshte shqiptare.
  Me respekt
  Bajram
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 32
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Romina Tue 19 Jan 2010, 00:16

  Mund te them qe me pelqen me shume te degjoj muzike shqiptare, por duke u pajtuar me mendimin e dhene me larte nga Bajrami, e them me keqardhje se kohet e fundit, nuk i ka mbatur asnje tingull apo ngjyre unike shqiptare, muzikes sone. Huazimet e shumta te kengetareve te rinj dhe Miksimet e ndryshme te perpunuara nga DJ-je te ndryshem i'a kane humbur vlerat dhe shijen fare kesaj muzike.
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 37
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga K@LoR5i Sun 21 Mar 2010, 11:49

  Sado qe mund te jene te verteta ato qe thate me larte, prape se prape une muziken popullore te shqiperise se mesme ne vecanti e kam fiksim.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Tigri Sat 27 Mar 2010, 23:57

  Shqiptare plako shqiptare.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 02:27

  Sigurisht qe Shqiptare.

  Sponsored content

  Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? Empty Re: Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 25 Jun 2021, 12:51