Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+13
kushtrim
Armanda
Edi Duka
R€B€KA
Romina
Enkelejda
SyKaltra
Florida
Desperado
Odeta
Scarface
shaban cakolli
Administratori
17 posters

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Administratori Sun 29 Jul 2007, 00:13

  Duke qenė se ndodhemi nė temėn e muzikės, a s'mė tregoni tė dashur miq, se ē'farė lloj muzike pėlqeni mė sė shumti...

  Pres pėrgjigjet tuaja.


  Sinqerishtė:
  Saimiri...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga shaban cakolli Fri 31 Aug 2007, 06:56

  Muzika eshte arti i te me se bukures,e dua shume,dhe pa kete art botado te dukej si e shurdher.Natyrisht e dua qdo zhaner te muzikes shqiptare,kuptohet e nje muzike te mirefillte,pa elemente te huaja,pa shund e kiq.Megjithate ndaj antivlerses jam shumei ndieshem dhe protestoj.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga shaban cakolli Sun 23 Sep 2007, 00:49

  kam mall te ndegjoj kengen 3000 vjet,pres pavaresine,nga Mehedin Pergjeqaj-Meda.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Scarface Tue 29 Jan 2008, 02:53

  Mua me shume me pelqen te degjoj kenge popullore dasmash shqiptare.
  Eh ē'mė ka marrė malli tė shkoj ne nje dasem e te kenaqem duke degjuar keng dasmash dhe duke kercyer...

  Kalofshi mire...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Odeta Thu 28 Feb 2008, 01:25

  Pershendetje dhe urime per temen.

  Une per vete vdes per muziken e lehte shqiptare...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Desperado Mon 10 Mar 2008, 05:54

  Edhe mua muzika popullore me pelqen ne maksimum...
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Florida Sat 14 Jun 2008, 00:50

  Me shume me pelqen qe te degjoj muzike te lehte...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga SyKaltra Tue 24 Jun 2008, 02:51

  Florida shkruajti:Me shume me pelqen qe te degjoj muzike te lehte...

  Edhe mua muzika e lehte me pelqen me shume...
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Enkelejda Thu 17 Jul 2008, 22:48

  Popullore, dhe mundesishte kenge te dispouara posacerishte per dasma...
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Romina Tue 19 Jan 2010, 00:21

  Odeta shkruajti:Pershendetje dhe urime per temen.

  Une per vete vdes per muziken e lehte shqiptare...

  Edhe une me shume preferoj muziken e lehte dhe klasike.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Vizitor Tue 26 Jan 2010, 00:42

  pasi jam rritur nė njė botė paksa mė tė avansuar nė kohėn e socializmit titist, dmth kam kaluar shumė kohė duke dėgjuar shumė grupe tė njohura jugosllave, dhe ishin mjaft tė vlerėsuara, sikur nė tėrė shoqėrinė europiane, mendoj se rock-bandet shumė tė pėrfoluar nė vitet 70 e mė vonė ishin vula e atyre viteve duke filluar nga Beatlles, pastaj Doors e jimmy morrissonit, pastaj Led Zeppelinat e Creadencat sikur edhe tė famshmit Deep Purple. ndoshta nuk duhet tė kaloj pa pėrmendur Pink Flloyd dhe grupin latino-amerikan Santana. ishin me tė vėrtetė tė mrekullueshėm dhe fantastik, si me paraqitje skenike ashtu edhe me agreisvitet tė njė kohe nė shpėrthim duke organizuar manifestime tė papara, e gjer nė kampin e njohur tė Woodstock-ut, prej tė cilit dolėn lėvizje tė shumta muzikore, duke harmonizuar ritmet dhe stilet e muzikės moderne. ishte kjo njė epokė e dashurisė sė madhe skenike, lojėrave rinore, dhe atje ku jetoja nė Zagreb ka pasur fansa tė shumtė qė shkonim pėr nė itali pėr tė blerė pllaka dhe long-play pllaka pėrmes kanaleve tė hapura tė Trieshtės. ishte vendi ku tė rinjtė udhėtonin dhe blinin jeansa dhe garderob tė kohės duke u paisur me muzikė pėr jubox-at shtėpiak. ishin aq tė kėrkuar kėta bende sa nuk na merrte gjumi, qė mund ti dėgjojmė dhe tė argėtohemi me muzikėn e tyre. tjeshtė kėto ishin ideologji tė papara muziore, dhe shpesh ishin tė vetmet shpresa qė na amortizonin sadopak gjendjen shpirtėrore dhe ideologjitė e shumta qė na silleshin nė ato kohėra. mendoj se revolucioni kulturor i asja kohe shumė i ka parapri revolucionit tė gjithmbarshėm shoqėror. edhe nėse na quanin dekadent dhe apatriotikė, lumi i madh qė grumbullonte vlera tė shumta, vinte sa rritej dhe deti i madh nė tė cilin do tė derdheshin kėto llyme socialiste, hapej ēdo ditė e mė tepėr duke detyruar rininė tė ndėrtonte impiante gjigante, dhe kėto hidrocentrale muzikore, e shpėrlanin trurin e njėmendėsisė, duke nxjerrė nė sipėrfaqe individualitetin dhe identifikimin e rinisė nė njė vokacion tė ri shoqėror. sa kanė qenė tė rėndėsishme kėto rryma dhe kėto bande muzikore, nuk mendoj se e kemi ditur aq shumė, por se shumė koncerte tė mėdha, kanė bėrė qė rinia tė del nga letargjia dhe tė komunikojė me rininė e botės tjetėr nė mėnyrė shumė tė veēantė, kėėt e ka treguar koha...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty muzika pa kufinj

  Mesazh nga Vizitor Tue 16 Feb 2010, 21:57

  me ju thėnė tė drejtėn, mua mė ka pėlqyer gjithmonė muzika qė nuk njeh kufinj. nė fillim tė rinisė ajo ishte e nbarsur me rok trende tė fuqishme sikur janė bendet DEEP PURPLE apo Led Zepellin, seps ekishq njė jetė tė shfrenuar e njė tė riu qė bezdiset me orekse tė koncertve tė mėdha dhe spektakleve botėrore. mė vonė duke u vetėdijėsuar kalon nė oltarin e flijimeve atdhetare, duke trokitur nė dyert e njė patriotizmi euforik, tė kohėve tė Bik Ndojes dhe Shyqri Alushit e Fatime Sokolit(duke zhveshur tendencat ideologjike), Ibrahim Tukiēit e shumė perlave tė muzikės qė ka dhėnė frute tė mbara dhe hapa kolosal, pėr tė hapur vende dhe shtigje pėr zėrat e ardhshėm tė muzikės mė pluralistike se sa qė ishte vetė ajo. profilizimi artistik, ka bėrė qė njeriu mund tė merrė me veshėt e tij, shumė zėra tė mrekullueshėm tė muzikave me zhanre tė ndryshėm...sot, pas gjitha atyre peripetive dhe kėrkimeve, ndesh nė komponime shumė tė hareshme tė muzikės sė lehtė, por mbi tė gjitha ka vend pėr secilin. edeh gėrshetimet e zhanreve tė ndryshme, na bėjnė medije se INVA MULA apo Kastriot Tusha mund tė na bėjnė qė tė hapim dritare tė reja muzikore, sespe vetėm me evergreen apo me stile tė lehta, nuk shkon moti dhe nuk gėzohet kombi. njė punėtor tė zellshėm muzikor, e kėrkojnė edhe meridianet tjera europiane, dhe jo vetėm pėr konsum tė brendshėm...sa do qė tė kemi talalva dhe maskara, mund tė shpėrthejmė qiellin, por e mira e tė mirės, duhet ta mėsojmė edhe veshin edhe sistemin nervor se mund tė depėrtojmė nė botėn muzikore, me vepra shumė serioze.. ndoshta kjo duket shumė pretencioze dhe e largėt, por duhet tė mėsohemi tė rrisim dhe kultivojmė muziktarė dhe kėngėtarė operistik, pasi nė Prishtinė tė gjithė janė lėshuar vetėm pas estradės sė muzikės sė lehtė, ndėrsa talentėt e operave dhe ekzekutuesit instrumentistė tė simfonive, janė mbetur anashkaluar dhe harruar. kėto shkolla, do tė vlejnė mė shumė se shumė kėngė tė tjera hite.. nė qendrat tjera ballkanike shkollohen njerėz tė gjinive tė ndryshme, dhe mos tė mbesim tė vonuar dhe tejkaluar.
  personalisht pėr mua ėshtė njė kėngėtar qė nuk mė tretet nga kopshti im muzikor e ky ėshtė Aleksandėr Gjoka, i cili mė bėnė pėrshtypje sikur kėndon pėr tė qenė i dėgjuar me brendėsi shpirtėrore, dhe jo sipėrfaqėsore...kam ndjenjėn sikur pėrcjellė porosi tė njė artisti dhe jo tė njė kėngėtari...
  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga R€B€KA Tue 09 Mar 2010, 01:02

  Muzika me pelqen ne pergjithesi, dmth. nuk kam ndonje preference te vecante. Mjafton te jete muzike per mua.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Vizitor Tue 09 Mar 2010, 01:51

  muzika pėr dike do tė thotė gjallėri dhe jetėgėzim, epėr mua viteve tė muzikės sė gjallė rok and rolli janė fuqia bartėse e cila mė shoqėron nė ēdo hap sidomos PINK FLLOYS; SANTANA; DEEP PURPLE; LED ZEPPELIN e shumėtė tjerė... kėaqėsi shpirtėrore dhe delirijum poetik i artit...
  Edi Duka
  Edi Duka
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 9
  Mosha : 41
  Vendndodhja : london
  Profesioni : i gjithe aneshem
  Pikėt : 27
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/12/2009
  Humor : alo mirmrama

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Edi Duka Sat 24 Jul 2010, 01:17

  muzika me pelqen shume, si e ajo e lehta apo popullore te dyja me clodhin dhe me bejne te ndihem mire kur jam i merzitur apo i lodhur.
  me ben te clodhem. se kush me pelqem me shume se ndaj dot por te dyja zhaneret kane dallimet e veta dhe prandaj varet se cfare ndej te degjoj ate moment.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jul 2010, 22:20

  nė jetėn time kanė derdhur tinguj shumė grupe tė njohura, dhe kanė qenė objekt adhurimi sidomos ato tė rockand rollit tė viteve 70 dhe 80 tė cilėt mė kanė mbėrthyer nė kthetrat e idhujtarisė mistike...pasion tė vėrtetė mė kanė bėrė DEEP PURPLE dhe SANTANA e mė pas edhe CREADANCE CLEARWATER RIVAVEL; por edhe PINK FLLOYD, Jethro Tall, Animals, Blach Sabath, URIA HEEP, dhe boemi muzikor Jimm Morrisson dhe DOORS, ndėrsa prej individėve dhe virtuozėve tė muzikės sė tillė mė kanė mbetur nė kujtesė JENNIS JOPLIN dhe Jimmy HENDRIX prej atyre qė e shkruan dhe e pėrshkuan me tėrė qenien e tyre gjeniale...mė shkojnė mornicat dhe emocionet ndėrsa pėrmenden emrat e tillė qė janė si pėrmendore e muzikės sė lehte dhe argėtuese...personalisht mbetėn idollet e mi tė paharruar...legjendat e skenave tė gjalla kur i shihje ne WOODSTOCK me parrqitjet e tyre madhėshtore...ishin pikėnisje e shumė muziktarėve tė ardhshem, nė skenė ishin sa tė natyrshėm poaq tė mrekullueshėm...tė gallė dhe tė natyrshėm njėkohėsisht...e bekuar ishte ajo kohė, kur shpėrndanin emocionet mė ėt bukura nė tėrė rruzuallin tokėsor...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jul 2010, 23:29

  mė pėlqen tė dėgjoj edhe muzikė tė lehtė e sidomos ato qė ka YLLI BAKA si balada tė vėrteta pėr jetėn dhe dashurinė skofiare, ndėrsa pėr ALeksandėr Gjokėn as qė mund ta marrė muzikėn po ėt mos dėgjoj shprehjen e tij madhėshtore.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Vizitor Tue 27 Jul 2010, 00:47

  Mendoj se kurrė mė parė skena shqiptare nuk ka pasur emra tė mirė dhe njerėz tė rinj qė premtojnė duke punuar me njė dell tė kėndshėm artistik...mbase kjo ėshtė njė kėanqėsi e vaēantė kur sheh edhe pėr vesh edhe pėr sy ...kėto janė kombinime tė bukura...unė preferoj tani muzikėn e lehtė dhe tė butė qė nxirret nė tregun artistik...tani janė nė trend ato kėngėt e lehta tė artistėve si Joy, mariza, genti tė cilėt kėndojnė me njė dashuri tė posaēme ...uroj tė ketė mė shumė kėso artistėsh...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Armanda Mon 14 Mar 2011, 22:23

  Muzika e lehte moderne.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 45
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga kushtrim Tue 15 Mar 2011, 04:54

  muzika e let po dhe te tjerat
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga iliriana Tue 15 Mar 2011, 07:11

  si jam me disponim ashtu edhe muzika
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 45
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga kushtrim Tue 15 Mar 2011, 09:03

  popullore
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga iliriana Tue 15 Mar 2011, 15:42

  Trance
  Lavdrim xira
  Lavdrim xira
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 24
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Ing
  Pikėt : 49
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 14/10/2008
  Humor : ok

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Lavdrim xira Wed 16 Mar 2011, 05:35

  Me pelqen jashte mase muzika e viteve 80-90,eshte me te vertete e pavdekshme dhe do vazhdoje te triumfoje ne top-list pergjithmone.Psh. Guns & Roses,Deep Purple,Bon Jovi,Quen,Demis Roussos dhe shume te tjere qe spo i permend.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 45
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga kushtrim Wed 16 Mar 2011, 06:16

  me pelqen muzike popullore shum po dhe muzika e let

  Sponsored content


  Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? Empty Re: Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 03:16