Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Empty Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Mesazh nga AlbGirl Sat 05 Dec 2009, 12:04

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Une per vete, nuk kam edhe aq shume, me duket se kam nja 60 - 70 CD.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Empty Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 Sat 05 Dec 2009, 12:14

  Pershendetje AlbGirl dhe urime per temen.
  As une nuk disponoj shume prej tyre.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Edi Duka
  Edi Duka
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 9
  Mosha : 39
  Vendndodhja : london
  Profesioni : i gjithe aneshem
  Pikėt : 27
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/12/2009
  Humor : alo mirmrama

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Empty Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Mesazh nga Edi Duka Tue 05 Jan 2010, 11:29

  Pershendetje Albgirl aty afer te 100-shja
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 32
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Empty Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Mesazh nga Romina Tue 19 Jan 2010, 00:19

  Edi Duka shkruajti:Pershendetje Albgirl aty afer te 100-shja
  Uooouuu. Cfare ke bere gje studio ne shtepi? hahahaaha
  Personalishte nuk kam aq shume, por do te kisha deshire te kishaq plot te tilla.
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 37
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Empty Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Mesazh nga K@LoR5i Sun 21 Mar 2010, 11:47

  Edi Duka shkruajti:Pershendetje Albgirl aty afer te 100-shja

  o plako mos punon gje D.J ti me?! lol

  une degjoj nga interneti apo nga radioja.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Empty Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Mesazh nga Administratori Fri 02 Apr 2010, 23:25

  Nuk i kam numeruar por plot CD kam...


  ________________________________
  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Empty Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Mesazh nga Armanda Fri 13 Jul 2012, 02:09

  Tashme ju ka ikur koha ketyre, pasi i mbledh te gjitha ne nje usb te vogel.

  Sponsored content

  Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! Empty Re: Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 25 Jun 2021, 10:42