Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer.

  Eldushja
  Eldushja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 35
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/09/2010

  Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. Empty Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer.

  Mesazh nga Eldushja Mon 06 Sep 2010, 23:43

  Duke qene se nuk ende njeri ketu ne forum, pasi jam e re si anetare, kam nderin dhe kenaqesine qe te pershendes te gjithe juve anetaret tjere pa perjashtim, me tingujt madheshtore te kesaj kenge ne vijim.

  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. Empty Re: Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer.

  Mesazh nga Klea@Love Wed 08 Sep 2010, 10:29

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. Empty Re: Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer.

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 10:43

  Me keto fjale magjike dhe tinguj te mrekullueshem, kam nderin dhe kenaqesin qe te pershendes thelle nga zemra, miqesisht dy bukuroshet me lart, Eldushen dhe Klea Love...  ________________________________
  Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. Empty Re: Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer.

  Mesazh nga Armanda Fri 02 Dec 2011, 02:24

  Me kete kenge mergimi, dua te pershendes nga zemra Saimirin dhe ti uroj cdo te mire ne jete, si kthim sa me te shpejte ne vendlindje prane familjes.


  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 35
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. Empty Re: Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer.

  Mesazh nga NENSI Mon 19 Dec 2011, 23:31

  pershendes te gjith antaret e kti forumi dhe ne vecanti Klean...
  per Durrsaken time...
  https://www.youtube.com/watch?v=Db8N2aFhPtE

  Sponsored content

  Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. Empty Re: Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 25 Jun 2021, 12:37