Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty C'fare eshte Dashuria...???!!!...

  Mesazh nga Alma prej Tue 30 Dec 2008, 00:03

  C'fare eshte Dashuria sipas jush?!

  Dashuria eshte...... ... ... ...


  Jepni perkufizimet tuaja ne lidhje me kete teme.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  oarian
  oarian
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 38
  Vendndodhja : london
  Profesioni : shume profesione asnji dipllome
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2008
  Humor : humoristat shkodran

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga oarian prej Wed 31 Dec 2008, 11:53

  dashuria eshte nje fenomen
  qe te jep dhimbje dhe kenaqesi
  ate smundesh me ndal ne vend
  se punon pa bateri
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Scarface prej Fri 02 Jan 2009, 23:40

  oarian shkruajti:dashuria eshte nje fenomen
  qe te jep dhimbje dhe kenaqesi
  ate smundesh me ndal ne vend
  se punon pa bateri

  E bukur kjo fraza e mesiperme, por si mundemi qe t'a ndalojme atehere?!

  Hahahahahahahaaaaa


  ________________________________
  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Scarfa10
  beta
  beta
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 33
  Vendndodhja : peje
  Profesioni : studente
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/11/2008
  Humor : haha

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga beta prej Sun 04 Jan 2009, 05:29

  ju kisha lute te gjithe njerezve qe kur te dashuroin te mendoin mir se qfar po ben sepse munde te ndodh ajo me e keqja dhe te ndaheni...
  besoi ne ate qe thoni se dashuria eshte e mir...por mendoni mir perpara se te dashuroni me te vertet....
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Daniela prej Sun 04 Jan 2009, 11:27

  Dashuria eshte aq e embel sa dhe e hidhur...


  ________________________________
  Ē'ka ėshtė Dashuria !! 478f843eb50393eb697b0b8
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Studentja prej Mon 12 Jan 2009, 04:38

  Dashuria eshte nje lum i pashtershem dhe i padukshem ndjenjash shpirterore.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Tigri prej Tue 13 Jan 2009, 00:10

  oarian shkruajti:dashuria eshte nje fenomen
  qe te jep dhimbje dhe kenaqesi
  ate smundesh me ndal ne vend
  se punon pa bateri

  Me siguri qe duhet te perdore rrezet e diellit.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Mon 02 Feb 2009, 00:16

  Dashuria eshte ndjenja me e bukur qe mund te linde ne nje zemer


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Daniela prej Wed 08 Apr 2009, 03:01

  Dashuria eshte nje vullkan, qe nuk i dihet se ku dhe kur mund te shpertheje...


  ________________________________
  Ē'ka ėshtė Dashuria !! 478f843eb50393eb697b0b8
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga PRINCESA prej Tue 28 Jul 2009, 06:24

  oarian shkruajti:dashuria eshte nje fenomen
  qe te jep dhimbje dhe kenaqesi
  ate smundesh me ndal ne vend
  se punon pa bateri

  Pajtohem plotesisht me ty
  E sakt te lumt
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 17 Aug 2009, 20:44

  Dashuria eshte ndenja dhe pasioni i zjarrte qe ushqen vazhdimisht shpirtin e njeriut.


  ________________________________
  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Text_150
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Thu 15 Oct 2009, 06:54

  Dashurija eshte gjeja me e bukur qe mund ti ndodhe neriut,por mund te jete edhe gjeja me e trishtur qe i ndodh.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:57

  ardhmerija e bukur shkruajti:Dashurija eshte gjeja me e bukur qe mund ti ndodhe neriut,por mund te jete edhe gjeja me e trishtur qe i ndodh.

  shume e qelluar kjo shprehje.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:59

  Dashuria eshte ndjenja qe i jep kuptim jetes.
  Na dhuron emocione, te bukura dhe te hidhura, na ben te vecante , na jep me shume besim ne vetvete , na ben te guxojme...
  Dashuria eshte jeta , eshte lumturia qe i jep zemres, eshte atmosfera ku ajo merr fryme si te doje..
  prizrenasi
  prizrenasi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Prizren
  Profesioni : Elektronik Industriale
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 02/04/2010
  Hobi : Muzik Futboll Lexim
  Humor : Jami i Lumtur qė jam SHQIPTAR

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga prizrenasi prej Fri 02 Apr 2010, 09:49

  Dashria ėshtė spital pėr strehimin e tė sėmuarve nga DASHURIA !!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 18:56

  Dashuria ėshtė njė fole, ku ngrohen dhe bėjnė vend zemrat e thyera nga tė tjerėt. dashuria ėshtė njė vend ku pushojnė tė pastrehėt sespe ata nuk kanė ushqim tjetėr as shtėpi as miq as dashamirė e as farefis...tė dashuruarit mendojnė se zemrat e tyre janė mė tė mira se tė tė tjerėve, prandaj i ofrojnė njėra me tjetrėn...dashuria nuk flen asnjėherė, sepse edhe nė gjumė xhelozon...kush do mundet pa gjumė, vallė, kur tė vjen agimi ėndėrra ikėn shumė shpejt se nuk duron realen... e kap trishtimi...a jetohet me ėndėrra, mbase tė dashuruarit shkojnė shpejt tė hyjnė nė gjumė kėshtu, dashuria e zgjatė jetėn e vet...urdhėroni tė dashuruar dhe dashuri, hyni nė kompozicionin e dashurisė, por ta dini sakrificat janė tė papara...
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Sun 09 May 2010, 21:47

  Gjithshka dhe Asgje...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 May 2010, 17:47

  nuk e di kush e shpiku dashurinė por mendoj se duhet tė marrė ēmimin Nobėl, dhe njėkohėsisht mund tė akuzohet se shpiku armėn mė tė rrezikshme pėr njerėzimin..as nuk ėshtė bombė, as nuk ėshtė dinamit, nuk e sheh nuk e dėgjon kur vjen, por e heton se tė robėron brenda teje, as nuk ėshtė si kalė i trojės, por hyn padikutueshėm dhe tė okupon, e nuk mund tė luftosh as nuk mund tė rezistosh, as nuk mund tė ndalosh..krejt tė dashuruarit e marrin kėtė dashuri dhe e mbjellin brenda vehtes, e kultivojnė dhe nė fund tė fundit kur tė rritet shumė kjo dashuri del dhe fluturon dhe tė ndal frymėn e tė shkakton trazira e nuk qėndron brenda teje pėr tė turbulluar zemra tė tjera...ec e ndale, nuk tė mbetet gjė vetėm shijoje dhe e le tė lirė tė shkojė tutje...dashuria nuk pengohet, ėshtė shumė e lirė dhe lozonjare....
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Tigri prej Fri 21 May 2010, 23:10

  Dicka e paperceptuar, mes dhimbjes dhe kenaqesise...


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 00:07

  ėshtė njė sakrificė e madhe, njė hapėsirė e pafund nė tė cilėn ndėrton njė kopsht plot me lule dhe me andralla e kur tė zgjohesh kupton se ajo nuk sėndėrtohet, por vetėm lajmėlrohet dhe zhduket me njė shpejtėsi marramendėse...DASHURIA ĖSHTĖ NJĖ FOLE KU NUK HYN ASKUSH PĖRPOS ZEMRĖS SĖ LUMTUR...DASHURIA ĖSHTĖ NJĖ DRITHĖRIMĖ TĖ CILĖN NUK MUND TA FALĖ AS TA HEQ ASKUSH...DASHURIA ĖSHTĖ NJĖ RRUGĖ NĖ ĖT CILĖN ECIN VETĖM TĖ DASHURUARIT....DASHURIA ĖSHTĖ DRITĖ E CILA NUK SHUHET AS NUK HARXHOHET KURRĖ...DASHURIA ĖSHTĖ GĖZIM DHE LOTĖ NJĖKOHĖSISHT...DASHURIA ĖSHTĖ NJĖ TUFĖ LULESH TĖ CILAT UJITEN VETĖM KUR JANĖ NĖ ZEMĖR...DASHURIA LIND RRITET DHE VDES KUR TI E DĖSHIRON MĖ SĖ PAKU...EC E NDALE MOS TĖ PĖRVĖLOJĖ AFSHI I DASHURISĖ...VJEN NĖ TY DHE VDES NĖ TY...ASKUSH NUK E NDALI TĖ BĖHET VETĖM E TIJ...ĖSHTĖ SHUMĖ DIĒKA PERSONALE DHE UJĖVARE E CILA HEDH EDHE UJĖ TĖ VAKĖT EDHE UJĖ TĖ FTOHĖT...HERĖ TĖ NGIN E HERĖ TĖ PĖRVĖLON...KUJDES KUR ATERONI NĖ AFĖRSI TĖ SAJ, LIDHNI RRYPAT MIRĖ SE KA FURTUNĖ E STUHI NĖ ORBITĖN E SAJ...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Daniela prej Wed 26 May 2010, 23:12

  Here vuajtje e mundim, here paqe e lumturi, dhe here here asgje me rendesi.


  ________________________________
  Ē'ka ėshtė Dashuria !! 478f843eb50393eb697b0b8
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 26 May 2010, 23:49

  Dashuria nuk ka pėrkufizime dhe formula tė veēanta, ai qė e pėrjeton nuk mund ta shpjegojė sepse kur e pėrjeton ndodhet nė njė eksitim emocional tė tensionit tė lartė dhe kur zbret nė tokė ky largėpėrēues zbrazet nė largėsi tė madhe, kjo rrymė nuk mund tė pėrjetohet edhe njėherė...DASHURIA VETĖM NJĖHERĖ TROKET NĖ DERĖ KUSH E HETON E HAP DHE HYN NĖ TĖ, NDĖRSA ATA QĖ FRIKĖSOHEN DO TĖ MBETEN JASHTĖ KĖSJA ORBITE DASHURIE...
  benita
  benita
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 28
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 03/10/2010

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty BENITA

  Mesazh nga benita prej Sun 03 Oct 2010, 06:24

  dashuria eshte ndjenja me e embel dhe me e hidhur qe mund ta perjetosh, gjithmon eshte e barabart lumturia dhe hidherimi jane gjeithmon paralel me njera tjetren. o njerez nese doni ta vertetoni se me te vertete dashuroni atehere provoni qe per nje gabim ta lini partnerin (normalisht jo nese eshte fjala per tradheti) dhe nese i ktheheni ju e doni ate e nese jo ateher nuk ka ndjenja shpirtrore ne ate lidhje... kur eshte fjala per tradheti dashuria e vertete shenderrohet ne urrejtje, per mendimin tim eshte e vetmja arsye per te cilen do tia kushtezoja vetes ta harroj edhe dashurine e pare... DASHURIA FAL QDO GJE POR JO TRADHETINE DHE VJEDHJEN...
  benita
  benita
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 28
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 03/10/2010

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga benita prej Sun 03 Oct 2010, 07:02

  Dashuria e vetmja ndjenje qe e bashkon lumturine dhe hidherimin ne nje vend...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Klea@Love prej Mon 04 Oct 2010, 11:26

  Tema C,ka eshte dashuria me temen C,far eshte dashuria u bashkuan bashke faleminderit per mirkuptimin

  Sponsored content

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 12:14