Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Netet kur jashte bie shi...

  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Netet kur jashte bie shi... Empty Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga Matilda prej Mon 21 Feb 2011, 09:23

  Netet kur jasht bie shi, ...

  Niseni fjalin e mesiperme te lene pergjysem me fjalet tuaja te shpirtit.
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga Matilda prej Mon 21 Feb 2011, 09:24

  Netet kur jashte bie shi, une ne dritare qenderoj e pres per ty.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:05

  menjehere me shkon mendja tek ti se ato pika shiu qe bien mbi xham me kujtojne lotet qe kam derdhur per ty,per vuajtjen qe ti me dhurove.....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga Administratori prej Sun 27 Feb 2011, 00:07

  ... une per ty nis te thur poezi.


  ________________________________
  Netet kur jashte bie shi... Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:26

  Eh sa bukur eshte te te thurin poezi,me vjen mire Saimir qe e ke kete dhunti.....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga Administratori prej Sun 27 Feb 2011, 00:28

  Faleminderit e nderuar, por keshtu e ka kjo jete.
  Dikush eshte i dhene per ti shkruar poezite e dikush per ti recituar.
  Dikush per ti shkruar kenget e dikush tjeter per ti kenduar.
  Jo te gjithe do te kemi dhunti te njejta ne kete bote se perndryshe s'do te kishte asnje kuptim.


  ________________________________
  Netet kur jashte bie shi... Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 04:11

  Saimiri shkruajti:Faleminderit e nderuar, por keshtu e ka kjo jete.
  Dikush eshte i dhene per ti shkruar poezite e dikush per ti recituar.
  Dikush per ti shkruar kenget e dikush tjeter per ti kenduar.
  Jo te gjithe do te kemi dhunti te njejta ne kete bote se perndryshe s'do te kishte asnje kuptim.
  Dukesh mor djale qe e ke dhunti te shkruarit,shume te bukura fjalet
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga Administratori prej Sun 27 Feb 2011, 10:53

  Faleminderit e nderuara Megan per fjalet tua dhe komplimentet miqsore.


  ________________________________
  Netet kur jashte bie shi... Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga megan prej Mon 28 Feb 2011, 06:40

  Saimiri shkruajti:Faleminderit e nderuara Megan per fjalet tua dhe komplimentet miqsore.
  nuk jane komplimente ,thjesht nje e vertete qe duhet thene....
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga Moza-2011 prej Mon 28 Feb 2011, 09:07

  Nete kur jashte bie shi, nuk mundem dot t'i ndaloj dot lotet e mallit per ty.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 01 Mar 2011, 02:32

  ... me ngjajn me syte e mi qe here pas here derdhin lot per ty.


  ________________________________
  Netet kur jashte bie shi... Pictur10

  Sponsored content

  Netet kur jashte bie shi... Empty Re: Netet kur jashte bie shi...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:50