Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Jeta nė ēift, kujdes me veprimet xheloze!

  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Jeta nė ēift, kujdes me veprimet xheloze! Empty Jeta nė ēift, kujdes me veprimet xheloze!

  Mesazh nga Genta prej Sat 12 Jun 2010, 22:29

  Jeta nė ēift, kujdes me veprimet xheloze!


  Dikush mendon se xhelozia e tepruar lodh raportin. Nė fillim ai ndihet i kėnaqur sepse ti e dėshiron, por me kalimin e kohės ai mund tė lodhet.

  Mbaj mend qė kur meshkujt shohin njė bionde nė rrugė, apo komentojnė njė balerinė nė televizor e bėjnė qė tė ushtrojnė aftėsitė e tyre pėr tė gjykuar, krenohen. sepse njohin njė femėr ashtu siē mund tė krenohemi ne kur njohim tė rejat e modės sė fundit.

  Kur tė kuptosh se ky ėshtė mekanizmi, atėherė nuk ke pse bėhesh xheloze, por mund t'i thuash ti kur sheh njė me minifund: A ia pe kėmbėt?! Do e habisėsh dhe ai do kėnaqet. Fjala magjike ėshtė: Mos dramatizo situatėn ! Nėse i telefonon ish e dashura pėrpiqu tė tregohesh superiore, dmth mos ia jep kėtė kėnaqėsi. Ai do tė ndryshojė sjellje dhe jeta juaj do tė lulezojė.

   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 23:47