Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!??

  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!?? Empty Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!??

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Thu 01 Apr 2010, 03:06

  Si do te veproni ne qofte se e shihni personi e zemres ne krahet e dikujt tjeter..?

  Une per veti ne at qast azgje me von kur e kisha taku e kisha vra hehehehhehe
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!?? Empty Re: Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!??

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Sun 09 May 2010, 21:50

  Tani, ne keto momente eshte shume veshtire t'a pershkruash veten apo veprimin qe do te ndermarresh, sepse jane caste shume te veshtira per cdo njeri, ndaj nuk mundem qe ta parashikoj se cfare mund te bej ne ato caste.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!?? Empty Re: Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!??

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 May 2010, 18:20

  as nuk do tė mund tė veproja as tė mendoja qartė, kjo do tė ishte njė katastrofė emocionesh qė flakėrojnė si xixa para syve, dhe ndoshta shumė vėshtirė do tė ishte shumė vėshtirė....shumė mjer ai qė e pėrjeton...

  Sponsored content

  Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!?? Empty Re: Si Do Veproni Kur Per Nje Qast e Shihni Personi Qe e Doni Me Gjith Zemer Ne Krahet e Tjeter KUJT.....!!??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 21:34