Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ju kane tradhetuar ndonjehere?!

  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Ju kane tradhetuar ndonjehere?! Empty Ju kane tradhetuar ndonjehere?!

  Mesazh nga Paula prej Tue 31 Mar 2009, 08:09

  A ju kane tradhetuar ndonjehere ne dashuri deri me sot?
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Ju kane tradhetuar ndonjehere?! Empty Re: Ju kane tradhetuar ndonjehere?!

  Mesazh nga adela prej Thu 23 Apr 2009, 23:44

  Fatkeqesishte, PO !!!
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Ju kane tradhetuar ndonjehere?! Empty Re: Ju kane tradhetuar ndonjehere?!

  Mesazh nga Desperado prej Sat 25 Jul 2009, 01:34

  Epo, njerez jemi dhe duke qene se edhe tradhtia eshte per njeriun, sigurishte qe me kane tradhtuar.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ju kane tradhetuar ndonjehere?! Empty Re: Ju kane tradhetuar ndonjehere?!

  Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 15 Nov 2010, 01:57

  jo,jo ncuk

  Sponsored content

  Ju kane tradhetuar ndonjehere?! Empty Re: Ju kane tradhetuar ndonjehere?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 16:39