Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet?

  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet? Empty A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet?

  Mesazh nga Majlinda prej Sat 04 Sep 2010, 01:38

  Si mendoni ju, qe dashuria eshte nje ndjenje spontane apo nje ndjenje qe mundemi ta kontrollojme ne vete?!
  Eldushja
  Eldushja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 34
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/09/2010

  A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet? Empty Re: A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet?

  Mesazh nga Eldushja prej Mon 06 Sep 2010, 23:26

  Dashuria eshte nje ndjenje spontane, dhe mendoj se nuk mund te kontrollohet.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet? Empty Re: A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet?

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Oct 2010, 01:37

  Dashuria eshte ndjenje qe lind papritur si nje shkreptime, dhe ne asnje menyre nuk mund te kontrollohet...


  ________________________________
  A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet? Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet? Empty Re: A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet?

  Mesazh nga Klea@Love prej Thu 14 Oct 2010, 12:19

  Dashuria eshte ndjenje edhe shum te forta ska dashuri qe kontrollohet kur ta ndjen zemra eshte ekote se edhe po te duash te kontrollohesh nuk e ben dot
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet? Empty Re: A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 24 Oct 2010, 05:54

  nuk te le as ne toke as ne qiell

  Sponsored content

  A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet? Empty Re: A eshte Dashuria nje ndjenje spontane apo ndjenje qe kontrollohet?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 22:29