Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! - Faqe 2 Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Fri 08 Oct 2010, 19:59

  Me pak fjale : Dashuria e vertete eshte te duash dike me shume se veten tende...Ndoshta prandaj edhe ndodh aq rralle...
  Kur kjo ndjenje ka reciprocitet atehere mendo qe vertete ke prekur lumturine...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! - Faqe 2 Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Oct 2010, 01:04

  Dashuria eshte nje ndjenje;
  -aq e gjere, aq sa asnje zemer nuk eshte e afte t'a strehoje te teren.
  -aq e paster, aq sa askush nuk mundet t'a pergojoje neper thashetheme.
  -aq e larget, aq sa askush nuk mundet tia nuhase aromen e vertete.
  -aq e afert, aq sa askush nuk mundet qe ta imagjonoje nje gje te tille.


  ________________________________
  Ē'ka ėshtė Dashuria !! - Faqe 2 Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! - Faqe 2 Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 15 Nov 2010, 01:52

  ndjenje qe nuk te le te qete

  Sponsored content

  Ē'ka ėshtė Dashuria !! - Faqe 2 Empty Re: Ē'ka ėshtė Dashuria !!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:11