Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Pyetje dhe pergjigje te thjeshta dhe te zakonshme ne lidhje me te dashuren/in…

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pyetje dhe pergjigje te thjeshta dhe te zakonshme ne lidhje me te dashuren/in… Empty Pyetje dhe pergjigje te thjeshta dhe te zakonshme ne lidhje me te dashuren/in…

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Oct 2010, 00:59

  Pyetje dhe pergjigje te thjeshta dhe te zakonshme ne lidhje me te dashuren/in…


  Pyetje: - A thua valle te jem dashuruar?!
  Pergjigje: - Perderisa i’a ben kete pyetje vetes, kjo do te thot qe nuk je i/e dashuruar…

  Pyetje: - Po ajo/ai a me dashuron mua?!
  Pergjigje: Ky eshte problemi i saj/tij. Ti merru me ndjenjat e tua. Fundja e fundit, ne qofte se kete ende nuk t’a ka deshmuar, atehere eshte me mire t’i thuash, ‘Lamtumire e/i dashur’…


  Pyetje: - A mundem te bie ne dashuri me dy persona?!
  Pergjihje: - Jo nuk mundesh! Pranoje, qe ne te vertete me asnjeren/in nuk je i/e dashuruar. Vetem ke deshire te mesosh se cila/cili eshte me e/i pershtatshem per ty…

  Pyetje: - ‘Kam pune me thote, pandaj nuk mundem te te thirr ne tel.’ me thot. Eshte e vertete?!
  Pergjigje: -Genjeshter… Madje nje nga genjeshtrat me te vjetra qe egzistojne ne dashuri. Mos e beso.

  Pyetje: -Ngaqe ka frike se mos me lendon, largohet prej meje. A eshte keshtu?!
  Pergjigje: - Si duket ajo/ai ka frike se mos lendohet ne vetvete, dhe as qe e ka menduar nese te lendon ty apo jo. Ndaj me mire thuaji; ‘Udha e mbare’.

  Pyetje: - Sa here qe takohemi, me flet per ish te dashurin/en! A thua valle, ende se ka harruar ate?!
  Pergjigje: - E ka harruar apo jo, per kete nuk mundem te te siguroj, por mundem te te siguroj qe nuk ka aspak respekt ndaj teje! Ik qe andej…

  Pyetje: - Jemi bashke qe 5 vite dhe me thote qe nuk ka menduar kurre per martesen! Cfare te bej?!
  Pergjigje: - Po pregatit rrugen e ndarjes. Edhe duke qene se nuk e ka guximin e duhur, pret qe t’a marresh ti i pari ate rruge. Atehere nisu per asaj rruge, cfare pret …?!

  Pyetje: - Ishim dy miq shume te ngushte, por ndjenjat tona ndryshuan! A mundemi te behemi te dashur te mire per jeri tjetrin?!
  Pergjigje: - Mundeni te jeni dy te dashuruar qe merreni vesh dhe mirekuptoheni mjaft mire ndermjet, por kurrsesi nuk mundeni qe te beheni dy te dashuruar me pasion ndaj njeri tjetrit…

  Pyetje: - Vetem brenda ne shtepi takohemi dhe bejme dashuri! Perse nuk deshiron te dale jashte me mua?!
  Pergjigje: - Kjo gje ka dy shpjegime. Ose keni gjetur femren/mashkullin me te epshme/epshem te botes, ose kjo apo ky juve ju sheh apo ju konsideron thjesht si partner/e per te bere seks dhe asgje tjeter me shume...

  Pyetje: - Ish e/i dashura/i me kerkoi qe ti rregulloja nje djale/vajze! Perse thua valle, e beri kete gje?!
  Pergjigje: - Ngaqe eshte kafshe vertete…

  Pyetje: -Perse ato qe une i dashuroj, mua nuk me dashurojne?!
  Pergjigje: - Edhe ato qe te dashurojn ty, ti nuk i dashuron ato, a seshte keshtu? Jeta keshtu e ka…

  Pyetje: - Eshte e/i martuar, por nuk shkon hic mire me burrin/gruan! A do te ndahen thua?!
  Prgjigje: - Jo, nuk do te ndahen. Ndaj mos prit me kot…

  Pyteje: - Gruaja/burri gjithnje duke me thene qe eshte e/i lodhur, me refuzon ne krevat! A thua valle ti jet sosur eksitimi?!
  Pergjigje: - Po i eshte sosur. Ne shtepi duket si mace/macok e ndersa jashte si luaneshe/luan… Duhet te besh me shume kujdes…


  ________________________________
  Pyetje dhe pergjigje te thjeshta dhe te zakonshme ne lidhje me te dashuren/in… Pictur10

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 18:43