Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ėshtė mirė tė jesh njeri me plan, por ėshtė mirė tė jesh edhe spontan:

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ėshtė mirė tė jesh njeri me plan, por ėshtė mirė tė jesh edhe spontan: Empty Ėshtė mirė tė jesh njeri me plan, por ėshtė mirė tė jesh edhe spontan:

  Mesazh nga Administratori Tue 08 May 2012, 04:59

  Ėshtė mirė tė jesh njeri me plan, por ėshtė mirė tė jesh edhe spontan:

  Ėshtė e rėndėsishme qė tė bėsh plan pėr tė ardhmen ne punės po ashtu
  edhe tė jetės private, por edhe tė jesh i aftė qė t''a ndryshosh shpejt kėtė
  plan kur tė jetė nevoja, ėshtė shumė e rėndėsishme.
  Disa lloje njerzish apo ndodhish do tė ndėrhyjnė nė planet e tua, pra pėr
  kėtė arsye nganjėherė sipas rrethanave do tė tė nevojitet qė t'i ndryshosh
  kėto plane ose t'i anullosh fare.
  Tregohu spontan herė pas here dhe do tė vėsh re qė jeta do tė tė bėhet mė
  interesante...


  ________________________________
  Ėshtė mirė tė jesh njeri me plan, por ėshtė mirė tė jesh edhe spontan: Pictur10

   Ora ėshtė Tue 02 Mar 2021, 01:05