Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Vlerėsimi i vetvehtes, dobi per sukses.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Vlerėsimi i vetvehtes, dobi per sukses. Empty Vlerėsimi i vetvehtes, dobi per sukses.

  Mesazh nga Administratori Fri 11 May 2012, 01:11

  Vlerėsimi i vetvehtes, dobi per sukses.

  Nėse do tė dallosh nė jetė, tė kapėrcesh nivelin e ambjentit shoqėror nė tė
  cilin je burgosur aktualisht, tė dominosh tė tjerėt nė vend qė tė jesh shėrbėtor
  i pėrjetshėm, mbi tė gjitha vendose veten mbi tjetrin.
  Vlerėsoje veten mė shumė se tė gjithė, syno tė bėhesh njė nga njerėzit mė tė
  mėdhenj tė kohės tėnde, pėrfytyro veten vazhdimisht nė njė post komandues.
  Pozicioni qė ti do tė arrish tė fitosh nė shoqėri ėshtė ai qė ti ndjen, deri nė kohėn
  qė do mundesh e do duash ta arrish.
  Duke menduar shumė e nė mėnyrė tė pandėrprerė pėr energjinė, ka mundėsi tė
  bėhesh energjik; duke menduar nė mėnyrė tė palodhur pėr bukurinė, ti brumos
  njė mentalitet dhe njė temperament prej artisti; duke menduar me bindje tė thellė
  dhe me entuziazėm tė papėrmbajtur pėr ambicien, ti bėhesh i aftė tė pėrfaqėsosh
  nė rrethin e hiearkive mė tė larta shoqėrore njė pjesė nė planin e parė.
  Nėse mendimi yt dominues ėshtė “tė arrish sukses”, tė gjithė pėrbėrėsit e
  personalitetit tėnd, tė inteligjencės tėnde, tė instiktit tėnd do tė ndikojnė drejt kėtij
  mendimi, do t’i nėnshtrohen me ėmbėlsi, do ta forcojnė me ndihmėn e energjive tė
  tyre tė shumėfishuara e do tė marrin nga ai njė gjurmė tė vetme.
  Ti do tė bėhesh nė kėtė mnyrė tipi ideal i njeriut tė prirur pėr sukses: i vendosur,
  agresiv, e i pathyeshėm.


  ________________________________
  Vlerėsimi i vetvehtes, dobi per sukses. Pictur10

   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 01:28