Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Mundėsitė duhet t'i krijosh dhe t'i kėrkosh vetė...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mundėsitė duhet t'i krijosh dhe t'i kėrkosh vetė... Empty Mundėsitė duhet t'i krijosh dhe t'i kėrkosh vetė...

  Mesazh nga Administratori Tue 08 May 2012, 05:28

  Mundėsitė duhet t'i krijosh dhe t'i kėrkosh vetė:

  Mundėsitė shumė rrallė herė trokasin nė derėn e atij qė nuk i kėrkon ato.
  Ėshtė e rėndėsishme qė mundėsitė t'i krijosh ti dhe t'i kėrkosh po vetė ti.
  Ndaj pėr kėtė tė nevojitet qė tė marrėsh iniciativėn pėr tė kontrollur punėt
  dhe pėr tė hapur dyer tė reja mundėsish.
  Jeta ėshtė njė libėr shumė i mistershėm dhe nėse nuk e shfleton nuk do tė
  mundesh t'i mėsosh shumė gjėra tė saj...


  ________________________________
  Mundėsitė duhet t'i krijosh dhe t'i kėrkosh vetė... Pictur10

   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 23:35