Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Mendimet negative, vetėm tė sjellin mė shumė negativitet...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mendimet negative, vetėm tė sjellin mė shumė negativitet... Empty Mendimet negative, vetėm tė sjellin mė shumė negativitet...

  Mesazh nga Administratori Tue 08 May 2012, 05:24

  Mendimet negative, vetėm tė sjellin mė shumė negativitet:

  Kur fokusohesh nė mendime negative, e gjitha ajo qė do tė tė arrish tė
  shohėsh ėshtė; po vetė negativiteti!
  Ndaj nėse nė jetė nuk kėrkon gjėra pozitive, edhe atėher kur gjėrat pozitive
  do tė tė vijnė vetė pranė, ti do tė jesh nė gjendje qė tė shohėsh vetėm anėt
  negative tė tyre.
  Pra mundohu qė tė jesh sa mė shumė optimist pėr nė vetvehte dhe
  shmangiu gjithnjė pesimizmit, sepse asgjė tė dobishme nuk tė sjell nė jetė...


  ________________________________
  Mendimet negative, vetėm tė sjellin mė shumė negativitet... Pictur10

   Ora ėshtė Tue 02 Mar 2021, 00:06