Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Dėshtimi ėshtė shumė i dobishėm.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Dėshtimi ėshtė shumė i dobishėm. Empty Dėshtimi ėshtė shumė i dobishėm.

  Mesazh nga Administratori Tue 08 May 2012, 05:10

  Dėshtimi ėshtė shumė i dobishėm:

  Edhe pėrse nuk ėshtė hapi qė tė ēon pėr tek suksesi, dėshtimi ėshtė njėri
  ndėr hapat mė tė rėndėsishėm nė jetėn tėnde private dhe profesionale.
  Ėshtė kusht qė tė paktėn tė pėsosh njėherė tė vetme dėshtim, por nėse e
  pėson disa herė, ėshtė akoma mė mirė pėr ty.
  Kėshtu qė shumė gjėra tė cilat ėshtė e pamundur t'i mėsosh nė tjetėr mėnyrė,
  i mėson nga dėshtimi. Dhe njė ditė kur pėrfundimishė tė arrish suksesin, do
  t'ia dish shumė vlerėn qė ai ka, pasi do tė jetė sukses i fituar me shumė mund
  dhe djersė...


  ________________________________
  Dėshtimi ėshtė shumė i dobishėm. Pictur10

   Ora ėshtė Tue 02 Mar 2021, 00:49