Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ndiqeni nga pas Pasionin tuaj personal!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ndiqeni nga pas Pasionin tuaj personal! Empty Ndiqeni nga pas Pasionin tuaj personal!

  Mesazh nga Administratori Wed 09 May 2012, 01:40

  Ndiqeni pasionin tuaj personal, dhe Leku do t'ju ndjekė juve:

  Nėse ke pasion dhe kėnaqesh kur e bėn njė punė, kjo nuk mundet tė quhet
  thjesht "Punė". Nėse pėrqėndrohesh pėr tė krijuar gjėra tė reja dhe manovron
  me pasion, herėt a vonė do tė pėrfitosh mė shumė para.
  Por nėse fokusohesh vetėm tek fitimi i lekėve, nuk do tė kesh pėrfitime tė
  mira pasi ti nė kėtė rast pėrqėndrimin tėnd j'a fal shumės qė fiton dhe jo cilsisė
  sė punės qė bėn...


  ________________________________
  Ndiqeni nga pas Pasionin tuaj personal! Pictur10

   Ora ėshtė Tue 02 Mar 2021, 01:03