Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Shoqerohuni me njerez te lumtur qe te ndjeheni te lumtur.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shoqerohuni me njerez te lumtur qe te ndjeheni te lumtur. Empty Shoqerohuni me njerez te lumtur qe te ndjeheni te lumtur.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 11 May 2012, 01:38

  Shoqėrohuni me njerėz tė lumtur:

  Nėse dėshironi qė tė ndjeheni tė lumtur ėshtė mirė qė tė shoqėroheni
  nga njerėz qė janė tė kėtillė dhe plot humor, me njerėz qė arrijnė t'a
  shohin jetėn si diēka tė bukur dhe jo tė keqe.
  Ėshtė shumė lehtė qė tė mendosh negativisht ndėrkohė kur rrethi
  shoqėror qė tė rrethon pėrbėhet nga njerėz tė kėtillė, pra qė mendojnė
  nė mėnyrė negative pėr jetėn dhe shumė gjėra tė tjera.
  Sikurse thotė edhe njė fjalė e urtė popullore; "- Mė thuaj se me kė rri,
  tė tė them se kush je."


  ________________________________
  Shoqerohuni me njerez te lumtur qe te ndjeheni te lumtur. Pictur10

   Ora ėshtė Fri 05 Jun 2020, 13:24