Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Nėse nuk ndihmon tė tjerėt, nuk je i dobishėm as pėr vehten tėnde...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Nėse nuk ndihmon tė tjerėt, nuk je i dobishėm as pėr vehten tėnde... Empty Nėse nuk ndihmon tė tjerėt, nuk je i dobishėm as pėr vehten tėnde...

  Mesazh nga Administratori Tue 08 May 2012, 05:21

  Nėse nuk ndihmon tė tjerėt, nuk je i dobishėm as pėr vehten tėnde:

  Thjesht tė mbash derėn pėr tė tjerėt, ose qoftė ndonjė gjest tjetėr i thjeshtė si ky,
  nė jetėn tėnde mundet tė krijojė mrekullira.
  Edhe nė vetvehte do tė ndjehesh mirė, por njėkohėsishtė kjo e mirė qė bėn nė
  njėfarė mėnyre do tė tė rikthehet njė ditė nė tė ardhmen, paēka se do tė mundesh
  apo jo t'a kuptosh.
  Pra nėse nuk i ndihmon tė tjerėt, as ato nuk do tė tė ndihmojnė ty, dhe nė tė vėrtetė
  do tė thotė se, as qė j'u duhet tė tė ndihmojnė...


  ________________________________
  Nėse nuk ndihmon tė tjerėt, nuk je i dobishėm as pėr vehten tėnde... Pictur10

   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 23:32