Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Frymėzimi dhe motivasioni, gjenden kudo:

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Frymėzimi dhe motivasioni, gjenden kudo: Empty Frymėzimi dhe motivasioni, gjenden kudo:

  Mesazh nga Administratori Tue 08 May 2012, 05:12

  Frymėzimi dhe motivasioni, gjenden kudo:

  Nuk ka shumė rėndėsi se ku gjendesh, pasi aty me siguri gjendet diēka qė do
  tė tė frymėzojė apo tė tė motivojė ty nė jetė.
  Mbase mund tė ndodhesh diku nė njė shtet shumė tė largėt nė mes tė luftės
  dhe kushteve shumė tė frikshme dhe tė vėshtira jetese, por pėrsėri atje do tė
  gjendet diēka qė do tė tė mundėsojė tė gjesh pėrpjekjet e duhura pėr tė qėndruar
  nė jetė dhe pėr tė bėrė gjėra akoma mė tė mira.
  Ajo qė tė takon ty ėshtė qė, t'a zbulosh atė arsye dhe tė mos e lėshosh kurrė nga dora...


  ________________________________
  Frymėzimi dhe motivasioni, gjenden kudo: Pictur10

   Ora ėshtė Tue 02 Mar 2021, 00:21