Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Shpėrbleje vehten pėr punėn qė bėn:

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shpėrbleje vehten pėr punėn qė bėn: Empty Shpėrbleje vehten pėr punėn qė bėn:

  Mesazh nga Administratori Tue 08 May 2012, 05:02

  Shpėrbleje vehten pėr punėn qė bėn:

  Nėse nuk e trajton mirė vetvehten tėnde, ē'farė kuptimi ka atėher tė punosh
  aq shumė pėr tė realizuar ėndėrrat dhe synimet qė ke nė jetė?!
  Pas ē'do suksesi tė madh apo tė vogėl qė e arrin me vėshtirėsi, ėshtė mirė qė
  t'a shpėrblesh vehten nė njė mėyrė tė duhur, p.sh me njė ditė pushim ose
  qoftė thjesht me njė copė tortė.
  Mos harro se nėse nuk mėson tė shpėrblesh vetvehten tėnde, do tė vijė njė
  ditė kur as ajo nuk do tė tė shpėrbjejė mė ty pėr asgjė...


  ________________________________
  Shpėrbleje vehten pėr punėn qė bėn: Pictur10

   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 23:17