Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Iniciativat, hapat qe te cojne tek suksesi.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Iniciativat, hapat qe te cojne tek suksesi. Empty Iniciativat, hapat qe te cojne tek suksesi.

  Mesazh nga Administratori Fri 11 May 2012, 01:21

  Iniciativat, hapat qe te cojne tek suksesi.

  Iniciativa ėshtė, zakoni, metoda, mėyra pėr tė vepruar pėrpara, spontanisht,
  sipas tė dhėnave tė eksperiencės personale dhe aftėsisė mbartėse e njohurive
  vetjake.
  Tė dalėsh nga shtigjet e rrahura tepėr, tė pėrēmosh traditat dhe rutinėn, tė
  pėrpiqesh tė krijosh, tė vėsh diēka personale nė tėrė atė qė bėhet, tė influencosh
  nė mentalitetin e publikut, tė restaurosh sisteme e mėnyra tė harruara e tė
  braktisura prej vitesh, tė vėsh nė plan tė parė atė qė tė tjerėt kanė pėrcaktuar tė
  padobishme, tė vihesh nė krye tė njė lėvizjeje, tė drejtosh inteligjencėn dhe vetėdijen,
  tė grumbullosh e tė bashkosh nė koalicion vetėm prirje divergjente, t’i japėsh turmės
  atė qė dėshiron nė formė tė mjegullt dhe tė pasaktė, tė kryesh xhestin qė presin tė
  gjithė e qė askush nuk ka kurajon ta kryejė.
  Ky ėshtė kuptimi i fjalės “iniciativė”. Nėse ti do tė kesh nė shoqėri rėndėsinė tėnde
  e pjesėn tėnde dominuese, pėrpiqu tė formosh e tė zhvillosh aktivisht nė veten tėnde
  shpirtin e iniciativės.


  ________________________________
  Iniciativat, hapat qe te cojne tek suksesi. Pictur10

   Ora ėshtė Tue 02 Mar 2021, 00:25