Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Mos i vlerso te tjeret me shume se sa vetvehten!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mos i vlerso te tjeret me shume se sa vetvehten! Empty Mos i vlerso te tjeret me shume se sa vetvehten!

  Mesazh nga Administratori Fri 11 May 2012, 11:07

  Mos i vlerso te tjeret me shume se sa vetvehten!

  Me pėrjashtim tė familjes, nė lidhjet qė ke me njerėzit e tjerė,
  kurrė mos i lėr nė plan tė dytė kėrkėsat e tua dhe mos e gėnje
  veten me imagjinata.
  Gjithmonė vlersoje dhe mos e ler pas dore vetvehten.
  Kurrė mos prefero qė tė zemėrohesh, pėr faktin qė tė mos
  zemėrohen tė tjerėt. Nėse ti je nė gjendje qė ti bėsh ballė
  zemėrimit, po ashtu munden t’i bėjnė ballė edhe ato.
  Nėse njeriu qė ke pranė, nuk mendon aspak pėr lumturinė tėnde
  dhe bėhet gjithnjė shkaktar qė ti tė zemėrohesh, atėherė kjo do
  tė thotė qė ai njeri, nuk tė vlerson aspak.
  Mos mendo se kėto lloj njerėzish ndryshojnė dhe me kalimin e
  kohės do tė tė vlersojnė.
  Njerėzit e vetėm qė tė duan pa interes dhe qė do tė bėjn gjithshka,
  tė pamundurėn pėr ty, janė vetėm familjarėt e tu dhe askush tjetėr…


  ________________________________
  Mos i vlerso te tjeret me shume se sa vetvehten! Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Mos i vlerso te tjeret me shume se sa vetvehten! Empty Re: Mos i vlerso te tjeret me shume se sa vetvehten!

  Mesazh nga Armanda Sat 12 May 2012, 01:48

  Me se e vertete dhe domethenese pasi askush nuk duhet vlersuar mbi veten, pervecse familjes.

   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 02:42