Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Zbuloni atė qė j'u bėn tė lumtur.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Zbuloni atė qė j'u bėn tė lumtur. Empty Zbuloni atė qė j'u bėn tė lumtur.

  Mesazh nga Administratori Fri 11 May 2012, 00:08

  Zbuloni atė qė j'u bėn tė lumtur:

  Arri tė kuptosh dhe tė gjesh se ē'farė tė bėn ty tė lumtur nė jetė.
  Gjithkush ka kėrkesat e tij/saj unike pėr tė qenė i lumtur nė jetė
  dhe ajo ē'ka bėn tė lumtur njė njeri nuk bėn njė tjetėr dhe kėshtu
  anasjelltas. Zbulojeni individualitettin dhe mos u shqetsoni aspak
  nėse dėshirat apo kėrkesat tuaja qė keni pėr tė gjetur lumturinė e
  jetės suaj, janė apo jo tė krahasueshme me ato tė kolegėve apo tė
  afėrmve tė tjerė qė tė rrethojnė.


  ________________________________
  Zbuloni atė qė j'u bėn tė lumtur. Pictur10

   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 02:11