Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Planet jane te dobishme per te gjetur lumturine.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Planet jane te dobishme per te gjetur lumturine. Empty Planet jane te dobishme per te gjetur lumturine.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 11 May 2012, 01:37

  Pėr tė arritur lumturinė duhet tė bėsh plane:

  Bėj plane tė atilla pėr tė arritur pikėsynimet tė cilat mendon se do
  tė tė bėjnė ty tė lumtur nė jetė.
  Do tė vini re qė gjendja juaj shpirtore do tė pėrmirėsohet ndjeshėm
  teksa t'ė ndiqni pikėsynimet qė i keni vėnė vetvehtes sepse do tė
  ndjeheni mirė pėr faktin qė po ndiqni diēka qė e vlersoni dhe qė
  j'u fal lumturi.


  ________________________________
  Planet jane te dobishme per te gjetur lumturine. Pictur10

   Ora ėshtė Fri 05 Jun 2020, 14:56