Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?! Empty A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?!

  Mesazh nga Administratori prej Sun 21 Nov 2010, 01:00

  Si mendoni ju te nderuar anetare, se pasi te vdisni, merr fund gjithcka per ju,
  apo jeni te mendimit, se vdekja eshte nje fillim i ri per ju dhe i pafund ne vazhdim?!


  ________________________________
  A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?! Pictur10
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?! Empty Re: A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?!

  Mesazh nga fabian prej Thu 02 Dec 2010, 14:00

  Ketu kam dyshime por mendoj se eshte fundi
  drena
  drena
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 31
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/01/2011

  A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?! Empty Re: A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?!

  Mesazh nga drena prej Mon 31 Jan 2011, 06:37

  mendoj se me paraqitjen e vdekjes gjithqka do te filloj nga e para dhe besoj se kemi dhe nje jet tjeter dhe ate shum me te mir
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?! Empty Re: A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Wed 09 Feb 2011, 02:13

  Mendoj se eshte fundi
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?! Empty Re: A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?!

  Mesazh nga megan prej Fri 18 Feb 2011, 23:21

  Ups sa paradoksale.Mendoj qe eshte fundi ....

  Sponsored content

  A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?! Empty Re: A mendoni se vdekja eshte fundi juaj, apo nje fillim pa i pafund ne vazhdim?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 01:43