Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Femrat Bjonde jane me agresive se sa femrat e tjera!!!

  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Femrat Bjonde jane me agresive se sa femrat e tjera!!! Empty Femrat Bjonde jane me agresive se sa femrat e tjera!!!

  Mesazh nga Lida Sat 20 Mar 2010, 01:12

  Biondet janė mė agresive dhe mė tė vendosura sesa brunet dhe flokėkuqet- pohon njė studim i ri.

  Hulumtimi i realizuar nga shkencėtarėt e Universitetit tė Kalifornisė, ka treguar se femrat bionde kanė vetėbesim mė tė madh dhe janė mė ‘luftarake’ se bukuroshet me ngjyrė tjetėr tė flokėve, pėr arsyen e vetme: tėrheqin mė shumė vėmendje.
  Shkencėtarėt thonė se ky qėndrim iu ndihmon atyre qė tė bėjė ē’tė donė dhe tė arrijnė atė qė dėshirojnė, duke arritur tė ashtuquajturin “efekti i princeshės”.
  Autorėt e studimit thonė se shumica e biondeve jetojnė nė botėn e tyre, nė tė cilėn tė tjerėt ndaj tyre janė sjellė mė mirė se sa ndaj njerėzve tjerė, duke qenė se ato kėrkojnė trajtim tė veēantė, dhe nė kėtė mėnyrė krijohet dhe personaliteti i tyre.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 39
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Femrat Bjonde jane me agresive se sa femrat e tjera!!! Empty Re: Femrat Bjonde jane me agresive se sa femrat e tjera!!!

  Mesazh nga florida_L Mon 22 Mar 2010, 10:09

  Interesante kjo.

   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 13:31