Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Kush ju urdheron mendja apo zemra?!

  D€NADA
  D€NADA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 38
  Vendndodhja : diku larg
  Profesioni : gjeografe
  Pikėt : 108
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2009
  Humor : Nini portokallise

  Kush ju urdheron mendja apo zemra?! Empty Kush ju urdheron mendja apo zemra?!

  Mesazh nga D€NADA prej Sat 19 Jun 2010, 12:01

  Kush ju urdheron juve, mendja apo zemra?!
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Kush ju urdheron mendja apo zemra?! Empty Re: Kush ju urdheron mendja apo zemra?!

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 21 Jun 2010, 22:16

  Zemra...


  ________________________________
  Kush ju urdheron mendja apo zemra?! Text_150
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 51
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Kush ju urdheron mendja apo zemra?! Empty Re: Kush ju urdheron mendja apo zemra?!

  Mesazh nga zogi prej Sun 13 Nov 2011, 08:53

  gjithnjė mė udhheq zemra,por jam e mendimit tė tash e tutje tė tė mos e degjoj mė.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Kush ju urdheron mendja apo zemra?! Empty Re: Kush ju urdheron mendja apo zemra?!

  Mesazh nga Armanda prej Fri 23 Dec 2011, 03:35

  Ka raste kur me urdheron mendja, por ka plot edhe te tilla kur me urdheron zemra.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Kush ju urdheron mendja apo zemra?! Empty Re: Kush ju urdheron mendja apo zemra?!

  Mesazh nga alexandramalaj prej Sun 26 Aug 2012, 09:10

  Gjithmone me urdheron mendja sepse zemra te urdheron gjithmone te ndihmosh njerez qe nuk e meritojne. Crying or Very sad

  Sponsored content

  Kush ju urdheron mendja apo zemra?! Empty Re: Kush ju urdheron mendja apo zemra?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 09:51