Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Larja e duarve, njė mėnyrė pėr tė pastruar ndėrgjegjjen.

  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Larja e duarve, njė mėnyrė pėr tė pastruar ndėrgjegjjen. Empty Larja e duarve, njė mėnyrė pėr tė pastruar ndėrgjegjjen.

  Mesazh nga Lida prej Mon 14 Jun 2010, 22:04

  Tė lash duart pėr tė hequr ndjenjėn e fajit, por edhe pėr tė pėrforcuar njė vendim tė marrė dhe qė ndoshta nuk tė bind plotėsisht.

  Pak a shumė siē bėri Ponc Pilati, kur dėnoi me vdekje Jezusin, duke larė mė pas duart.

  Njė teori qė gjen sot konfirmimin shkencor nė studimin e njė skuadre tė psikologėve tė Universitetit tė Miēiganit, qė ka monitoruar sjelljen e njė grupi tė 40 studentėve, tė cilėve u ėshtė kėrkuar tė zgjedhin mes njė CD-je dhe njė vazo marmalade dhe mė pas njė pjesė e tyre tė lajnė duart pas vendimit tė marrė.

  Ėshtė parė se ata qė kishin parashikuar larjen e duarve dukeshin shumė mė tė lumtur pėr zgjedhjen e bėrė, krahasuar mė ata qė nuk e kishin bėrė.

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 10:00