Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  C'fare thone e c'fare duan te thojne!

  D€NADA
  D€NADA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 37
  Vendndodhja : diku larg
  Profesioni : gjeografe
  Pikėt : 108
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2009
  Humor : Nini portokallise

  C'fare thone e c'fare duan te thojne! Empty C'fare thone e c'fare duan te thojne!

  Mesazh nga D€NADA prej Sat 19 Jun 2010, 12:21

  C'fare thone e c'fare duan te thojne!


 • Jo = jo
 • Po = jo
 • Ndoshta = jo
 • Me vjen keq = do te te vije keq
 • Bej si te duash = do te ma paguash
 • Duet te flasim = dua te c'fryhem
 • Po sigurisht, vazhdo = boll se na plase
 • Jam e merzitur = jam e terbuar o idiot
 • Duhet te jesh romantik, fike driten = i kam kembet e trasha
 • Me dashuron? = ma ben nje dhurate?
 • Sa me dashuron? = sot kam bere nje gomarrllek
 • Kam shume celulite = thuam qe jam e bukur
 • Nuk dua ta prish miqesine tone = sa i peshtire qe je
 • C'fare pune ben? = Sa te ardhura ke?
 • Shoqja ime nuk ben per ty = nuk ta prezantoj se eshte me e bukur nga une
 • Do vish te pish nje kafe? = pergatitu per nje nate te nxehte
 • Ke nje fytyre te cuditeshme = je nje gogol
 • Me duhet kohe per tu menduar = po me pelqen shoku yt
 • Nuk je ti, por jam une = lepur
 • Ai shoku yt eshte tamam nje debil = teper interesant shoku yt
 • A e pe c'dhurate morri shoqja ime nga i fejuari saj? = c'pret a derezi te me besh nje dhurate me te mire?
 • Kam nevoje te ri vetem = qerrou!
 • Nuk kam deshire te shoh filma = nese s'me hidhesh brenda 40 sekondave je tamam torrollak
 • Mos u merzit, gjera qe ndodhin = Po mua do me binte ne pjese ky cilimi?
 • Ende nuk jam e bindur nese mund te lidhem me ty = nuk do te jem asnjehere
 • Nuk te meritoj = meritoj dicka me shume
 • Duhet te mendohem = zhduku
 • E shemtuar = E lezeteshme
 • E lezeteshme = shume e bukur
 • Nuk ndihem mire = dua te fle
 • Te shtunen do te telefonoj per te dale sebashku = prit te mbijne fiq
 • Jo te thashe ri urte = merrem te teren
 • Duhet te mendohem = po tallem mor karagjoz
 • Babai im eshte i zoti = pos pate te ardhura si ai, ik kullot tutje
 • Le te qendrojme miq = hiqmu qafe dhe mos u duk me


 • Ky eshte fjalori i vertete i shprehjeve te gruas.

   Ora ėshtė Fri 05 Jun 2020, 13:58