Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Psikologjia

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Psikologjia e Ngjyrave. 1Odeta2474Shiko mesazhin e fundit Fri 22 May 2009, 11:28
nga Hena
Asnjė mesazh i ri   Crregullime te ndryshme Psikologjike 7SyKaltra5706Shiko mesazhin e fundit Mon 11 May 2009, 22:31
nga SyKaltra
Asnjė mesazh i ri   Sekretet e ndėrgjegjes 1shpirti_omel1384Shiko mesazhin e fundit Fri 08 May 2009, 21:17
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Dhuna psikologjike, njėsoj si e rrahura 0Desperado2343Shiko mesazhin e fundit Mon 06 Apr 2009, 03:46
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Lidhjet mes depresionit dhe sėmundjeve tė zemrės 0shpirti_omel880Shiko mesazhin e fundit Sat 21 Mar 2009, 21:38
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Gjumi i tepert, shmang realitetin 1Daniela2310Shiko mesazhin e fundit Sat 07 Mar 2009, 00:55
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   Llojet e personaliteteve njerėzore 10shpirti_omel1350Shiko mesazhin e fundit Wed 25 Feb 2009, 11:25
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   10 Menyrat per te qene disi me te lumtur 1Scarface876Shiko mesazhin e fundit Tue 06 Jan 2009, 03:27
nga beta
Asnjė mesazh i ri   Disa teknika pėr tė frenuar ose kontrolluar mendimet stresante. 1Scarface892Shiko mesazhin e fundit Tue 06 Jan 2009, 01:24
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Personaliteti 0Desperado1189Shiko mesazhin e fundit Fri 05 Dec 2008, 03:06
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Formulat magjike qė t'i largoni brengat. 0Odeta905Shiko mesazhin e fundit Thu 13 Nov 2008, 01:01
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Ankthi. 0Odeta1853Shiko mesazhin e fundit Thu 13 Nov 2008, 00:58
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Stresi gjatė shtatzanisė rrezik pėr skizofreni te fėmijėt. 4Scarface8839Shiko mesazhin e fundit Sun 19 Oct 2008, 23:36
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Psikoanaliza. 0Scarface1239Shiko mesazhin e fundit Sun 19 Oct 2008, 23:32
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Hipnoza. 2Scarface1271Shiko mesazhin e fundit Tue 07 Oct 2008, 00:21
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Detyrat dhe roli i psikologut nė shkollė... 6AlbGirl10009Shiko mesazhin e fundit Mon 22 Sep 2008, 22:22
nga AlbGirl
Asnjė mesazh i ri   Ėndėrrat...!!! 0Scarface1658Shiko mesazhin e fundit Mon 08 Sep 2008, 22:22
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Kur shpirti vuan...! 3SyKaltra1000Shiko mesazhin e fundit Sun 20 Jul 2008, 00:43
nga SyKaltra
Asnjė mesazh i ri   A u besoni ėndėrrave qė shihni? 4Administratori727Shiko mesazhin e fundit Thu 19 Jun 2008, 18:21
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   Si ta njohesh armikun e jetes!? 9Odeta1142Shiko mesazhin e fundit Thu 10 Apr 2008, 10:08
nga Odeta
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 00:41