Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+4
Lavdrim xira
Administratori
Klea@Love
Adlema
8 posters

  A pritni miq

  Adlema
  Adlema
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 32
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/02/2011

   A pritni miq Empty A pritni miq

  Mesazh nga Adlema Wed 23 Feb 2011, 03:01

  Pershendetje te gjitheve ne forum . Me behet qejfi qe u regjistrova ne nje forum te tille.Pasi shumicen e kohes e kaloj mire ne forume.Me pelqeu forumi juaj , nje forum jo me nje emer te ngarkuar por e keni vene sa te thjeshte aq edhe domethenes .Nje emrer qe permendet lehte por qe tashme do te pemendet jo per mjedise natyrore por per nje webside. Uroj qe ky forum te jete sa me i kerkuar .aq edhe informatdhenes.Me respekt Adlema
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga Klea@Love Wed 23 Feb 2011, 04:12

  Pershendetje Adlema mire se erdhe ne kete shoqeri te uroj argetim te kendshem ne mesin tone

  Me Rrespekt Klea@Love bouquet
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga Administratori Thu 24 Feb 2011, 11:23

  Adlema shkruajti:Pershendetje te gjitheve ne forum . Me behet qejfi qe u regjistrova ne nje forum te tille.Pasi shumicen e kohes e kaloj mire ne forume.Me pelqeu forumi juaj , nje forum jo me nje emer te ngarkuar por e keni vene sa te thjeshte aq edhe domethenes .Nje emrer qe permendet lehte por qe tashme do te pemendet jo per mjedise natyrore por per nje webside. Uroj qe ky forum te jete sa me i kerkuar .aq edhe informatdhenes.Me respekt Adlema

  Pershendetje e nderuar Adlema dhe mire se vjen ne mesin tone.
  Me vjen me te vertete mjaft mire qe ke mendime te tilla ne lidhje
  me kete faqe dhe njekohesisht te uroj qe tia kalosh sa me bukur
  nen shoqerin e kesaj faqeje dhe te antarve qe jane ketu.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Lavdrim xira
  Lavdrim xira
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 24
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Ing
  Pikėt : 49
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 14/10/2008
  Humor : ok

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga Lavdrim xira Fri 25 Feb 2011, 07:12

  Bujrem thone andej nga ne apo jo Miri.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga Administratori Fri 25 Feb 2011, 10:47

  Sigurisht mik, ashtu i'u themi miqve kur n'a urdherojn.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga SyKaltra Wed 09 Mar 2011, 02:43

  Mire se vjen mes nesh Adlema dhe uroj tja kalosh mjaft mire ketu.
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga tipi engjellor Sun 10 Jul 2011, 19:44

  mire se ke ardhe ketu....keni pershendtjet e mija...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga Armanda Wed 14 Dec 2011, 08:42

  Pershendetje Adlema dhe mire se ke ardhur mes nesh. Kalofsh sa me mire ketu me ne.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 06:37

  Dėshiroj tė bėhem miq tė pėrhershėm me juve..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 06:37

  pėrshėndetje ADLEMA dhe mirė se erdhe nė miqėsinė tonė..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 06:38

  E pėrshėndes fuqishėm mikeshėn ARMANDA

  Sponsored content


   A pritni miq Empty Re: A pritni miq

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 03:54