Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ju pershendes

  Beauty..
  Beauty..
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 28
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2012

  Ju pershendes Empty Ju pershendes

  Mesazh nga Beauty.. prej Thu 10 May 2012, 23:52

  Pershendetje per ju gjithe ,
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ju pershendes Empty Re: Ju pershendes

  Mesazh nga Administratori prej Fri 11 May 2012, 00:01

  Pershendetje edhe per ty dhe mirse vjen mes nesh.
  Uroj qe tia kalosh sa me mire ketu ne forum.

  Me rrespekt.


  ________________________________
  Ju pershendes Pictur10
  Beauty..
  Beauty..
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 28
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2012

  Ju pershendes Empty Re: Ju pershendes

  Mesazh nga Beauty.. prej Fri 11 May 2012, 22:22

  Admin shkruajti:Pershendetje edhe per ty dhe mirse vjen mes nesh.
  Uroj qe tia kalosh sa me mire ketu ne forum.

  Me rrespekt.
  ju falemnderit
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ju pershendes Empty Re: Ju pershendes

  Mesazh nga Armanda prej Sat 12 May 2012, 01:42

  Mirse erdhe Beauty dhe uroj te argetohesh edhe ti me ne.
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 28
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Ju pershendes Empty Re: Ju pershendes

  Mesazh nga Horrja prej Sat 20 Oct 2012, 02:39

  edhe pse jom fillestare te urroj mirseardhjen..

  Sponsored content

  Ju pershendes Empty Re: Ju pershendes

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 09 Aug 2020, 10:20