Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  PERSHENDETJE..

  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 34
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  PERSHENDETJE.. Empty PERSHENDETJE..

  Mesazh nga NENSI prej Sun 11 Dec 2011, 04:45

  Hej miq erdha dhe une, jam Nensi jam nga Tirana dhe deshiroj te jem pjes e forumit tuaj... LOL
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  PERSHENDETJE.. Empty Re: PERSHENDETJE..

  Mesazh nga Administratori prej Sun 11 Dec 2011, 11:45

  Pershendetje dhe mire se vjen mes nesh NENSI.
  Te uroj qe tja kalosh mjaft bukur ketu me ne.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  PERSHENDETJE.. Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  PERSHENDETJE.. Empty Re: PERSHENDETJE..

  Mesazh nga Armanda prej Wed 14 Dec 2011, 08:36

  Pershendetje Nensi dhe mire se vjen mes nesh. Kalofsh sa me bukur ketu me ne, motra.
  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 34
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  PERSHENDETJE.. Empty Re: PERSHENDETJE..

  Mesazh nga NENSI prej Mon 19 Dec 2011, 23:27

  Armanda shkruajti:Pershendetje Nensi dhe mire se vjen mes nesh. Kalofsh sa me bukur ketu me ne, motra.
  flm Amanda gjithashtu dhe une uroj tja kaloj bukur ne mesin tuaj...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  PERSHENDETJE.. Empty Re: PERSHENDETJE..

  Mesazh nga Armanda prej Tue 20 Dec 2011, 03:00

  Shpresoj qe po, mjaft mire do tja kalosh mes nesh.
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 51
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  PERSHENDETJE.. Empty Re: PERSHENDETJE..

  Mesazh nga zogi prej Thu 22 Dec 2011, 10:30

  santa Gėzuar festat e fundvitit santa

  Sponsored content

  PERSHENDETJE.. Empty Re: PERSHENDETJE..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 09 Aug 2020, 09:55