Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Lejohem dhe une?

  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Tue 11 Jan 2011, 00:42

  Pershendetje te gjitheve une jam megan.shpresoj te kem dhe une nje vend ketu. I love you
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Administratori prej Tue 11 Jan 2011, 06:04

  Pershendetje edhe ty megan dhe mire se erdhe mes nesh.
  Uroj qe tia kalosh mjaft bukur nen shoqerin tone dhe te ketij forumi.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Lejohem dhe une? Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Tue 11 Jan 2011, 07:18

  Flm shume.Besoj se do tia kaloj mire,se ketu eshte gjithcka perfekt.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 18 Jan 2011, 05:20

  Megan mire se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin tone
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Tue 18 Jan 2011, 19:46

  Flm per mikpritjen Klea@Love. Very Happy
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga dANJELA prej Sun 06 Feb 2011, 00:11

  Mire se vjen mes nesh megan dhe uroj tja kalosh sa me bukur ketu.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Fri 18 Feb 2011, 23:29

  Flm shume per mikpritjen,jeni shume te mire
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Administratori prej Sat 19 Feb 2011, 02:49

  Pershendetje edhe njehere nga ana ime megan dhe uroj qe te jesh mire ne cdo sfere te jetes tende.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Lejohem dhe une? Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Sat 19 Feb 2011, 23:54

  Flm Saimir edhe une uroj te njejten gje per ty.Dua tju falenderoj te gjitheve per mikpritjen ne vecanti ty,se me beni te ndihem jo e huaj ne mesin tuaj.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 20 Feb 2011, 11:46

  Me vjen mire qe kemi arritur te krijojm nje komoditet te atilla qe ti e nderuar te ndihesh aq mire, dhe mbi se gjithash kjo eshte detyra e jone.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Lejohem dhe une? Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Mon 21 Feb 2011, 00:42

  Flm shume.Nje big kisssss per te gjithe
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Matilda prej Mon 21 Feb 2011, 07:52

  Pershendetje edhe nga une Matilda, dhe mire se vjen mes nesh Megan.
  Uroj qe do tia kalojm mjaft bukur ketu sebashku.

  Klm.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 21 Feb 2011, 08:30

  Pershendetje Megan dhe mire se ke ardhur me nesh motra.
  Kalofsh sa me bukur ketu me ne.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:14

  Flm shume prz jeni shume mikprites me beni te ndihem si e shtepise ketu...flm shume
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 27 Feb 2011, 00:20

  S'ka perse, thjesht rrespektin po bejm edhe ne.
  Gjithsesi edhe njehere mire se ke ardhur mes nesh.


  ________________________________
  Lejohem dhe une? Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:24

  Flm shume Saimir.Po eshte e veshtire te gjesh sot respekt,prandaj me vjen mire qe e gjeta ketu mes jush
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 27 Feb 2011, 00:26

  Eshte e vertete kjo qe thua ti e nderuar.
  Por ama gjendet akoma. Pastaj rrespekti eshte dicka reciproke, nese t'a bejn, edhe ti jua ben, e keshtu anasjelltas, apo jo?!
  Fundja e fundit sejcili ka mendjen e vet dhe vepron ashtu si ti duket me mire.


  ________________________________
  Lejohem dhe une? Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:30

  Po po por nganjehere ja ben respektin dhe ta kthejne jo me monedhe te njejte,prandaj me behet qejfi qe ketu tregoni kaq shume respekt....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 27 Feb 2011, 00:31

  Per ate qe ste rrespekton, normalisht qe s'do e rrespektosh me tutje, keshtu qe si perfundim se paku ti e ke bere ate qe te takon ty si njeri...


  ________________________________
  Lejohem dhe une? Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 04:01

  aha po flm per fjalet e bukura.te pershendes
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga SyKaltra prej Wed 09 Mar 2011, 02:41

  Mire se keni ardhur mes nesh Megan dhe ju uroj qe te kaloni caste sa me te bukura ketu ne kete forum sebashku me ne.

  Kalofsh mire.


  ________________________________
  Lejohem dhe une? Text_150
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga megan prej Fri 11 Mar 2011, 08:18

  Flm shume Sykaltra.... bouquet
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Armanda prej Sat 05 May 2012, 02:16

  Megan, mirse na ke ardhur dhe ja kalofsh sa me bukur ketu me ne.
  hekuran dini
  hekuran dini
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 8
  Mosha : 33
  Pikėt : 22
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/09/2012

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga hekuran dini prej Wed 12 Sep 2012, 06:12

  me lejoni te ndjej ndjenjen e pa ndenjur ndonjeher ketu ne mesin tuaj??
  flori
  flori
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 44
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/10/2012

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga flori prej Mon 01 Oct 2012, 22:32

  Si qenka i mbushur ky forum plot me yje mor aman???
  Sa keq qe qenkam vonuar kaq shume per tu bere pjese e ketij forumi te mrekullueshem ...

  Sponsored content

  Lejohem dhe une? Empty Re: Lejohem dhe une?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 16 Jul 2020, 11:13