Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  Pershedetje per te gjithe ketu.....

  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 42
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Pershedetje per te gjithe ketu..... Empty Pershedetje per te gjithe ketu.....

  Mesazh nga tipi engjellor Thu 07 Jul 2011, 00:51

  Jam nga Kosova ...erdha ne kete forum shpresojm qe do kalojm mire......mosha 30 vjet....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershedetje per te gjithe ketu..... Empty Re: Pershedetje per te gjithe ketu.....

  Mesazh nga Administratori Thu 07 Jul 2011, 01:35

  Pershendetje i nderuar dhe mire se vjen mes nesh.
  Uroj qe te kalosh caste sa me te kendshme nen shoqerine tone dhe te ketij forumi.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 42
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Pershedetje per te gjithe ketu..... Empty Re: Pershedetje per te gjithe ketu.....

  Mesazh nga tipi engjellor Fri 08 Jul 2011, 21:54

  Flm Saimir per pershendetjen e shpresojm te kalojm mire ketu ....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershedetje per te gjithe ketu..... Empty Re: Pershedetje per te gjithe ketu.....

  Mesazh nga Administratori Sat 09 Jul 2011, 01:42

  Jeni i mirese ardhur gjithmone.
  Kalofsh sa me bukur.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Pershedetje per te gjithe ketu..... Empty Re: Pershedetje per te gjithe ketu.....

  Mesazh nga Armanda Wed 14 Dec 2011, 08:44

  Mire se vjen mes nesh i nderuar dhe ja kalofsh mire edhe ti ketu me ne.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershedetje per te gjithe ketu..... Empty Re: Pershedetje per te gjithe ketu.....

  Mesazh nga Klea@Love Thu 15 Dec 2011, 10:33

  Mire se erdhe Tip Engjellor

  Sponsored content


  Pershedetje per te gjithe ketu..... Empty Re: Pershedetje per te gjithe ketu.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 09:42