Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+8
ZeMra
Alma
Marsela
Anxhela-2008
Odeta
Djal~Matjan
Administratori
casanova
12 posters

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Wed 17 Feb 2010, 20:56

  pershendetje erdha dhe une ne kete forum besoj se do ja kalojme mire bashk ju pershendes te gjithve me respekt nga casanova,,,
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Administratori Fri 19 Feb 2010, 13:13

  Mire se erdhe CASANOVA dhe ja kalofsh sa me bukur ketu me ne.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Sat 20 Feb 2010, 01:44

  faleminderit saimir per pritjen me respekt nga une
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Administratori Sat 20 Feb 2010, 12:04

  Asgje i nderuar.
  Thjeshte rrespektin qe na takon po bej.
  Kalofsh sa me mire.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 43
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Djal~Matjan Fri 26 Feb 2010, 01:30

  Mire se ke ardhur casanova dhe uroj qe tia kalosh mjaft bukur ketu me ne.

  Cioa
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Odeta Mon 01 Mar 2010, 23:50

  Pershendetje dhe mire se vjen mes nesh casanova.
  kalofsh mire.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Anxhela-2008 Tue 09 Mar 2010, 08:18

  Mire se erdhe casanova. Ja kalofsh mire.
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Wed 17 Mar 2010, 21:45

  Djal~Matjan shkruajti:Mire se ke ardhur casanova dhe uroj qe tia kalosh mjaft bukur ketu me ne.

  Cioa
  faleminderit shoku
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Wed 17 Mar 2010, 21:55

  [quote="Odeta"]Pershendetje dhe mire se vjen mes nesh casanova.
  kalofsh mire..respektet mia Odeta
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Wed 17 Mar 2010, 21:59

  Anxhela-2008 shkruajti:Mire se erdhe casanova. Ja kalofsh mire.
  pershendetjet e mia Anxhela
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Marsela Fri 09 Apr 2010, 23:12

  Mire se na ke ardhur casanova dhe uroj qe tia kalojme mjaft mire sebashku.

  Ciao
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 36
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Alma Sat 19 Jun 2010, 22:46

  Mire se paske ardhur i nderuar dhe ia kalofsh sa me mire.
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Sun 29 Aug 2010, 03:36

  Marsela shkruajti:Mire se na ke ardhur casanova dhe uroj qe tia kalojme mjaft mire sebashku.

  Ciao
  Flm per pritjen bouquet
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Sun 29 Aug 2010, 03:37

  Alma shkruajti:Mire se paske ardhur i nderuar dhe ia kalofsh sa me mire.
  Flm yllo bouquet
  ZeMra
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 40
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga ZeMra Thu 02 Sep 2010, 01:07

  Mir se erdhe
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Wed 22 Dec 2010, 11:35

  ZeMra shkruajti:Mir se erdhe
  mire se te gjeta Beating-Love
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Klea@Love Sun 02 Jan 2011, 04:22

  Cazanova mire se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga casanova Sat 30 Apr 2011, 20:22

  Klea@Love shkruajti:Cazanova mire se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem
  mire se te gjeta durrsake Very Happy Very Happy LOL
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga kushtrim Sun 01 May 2011, 02:21

  si jeni ju antar te nderuar
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Armanda Sat 05 May 2012, 02:14

  Mirse erdhe dhe ja kalofsh bukur edhe ti me ne.
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 32
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Horrja Sat 20 Oct 2012, 02:41

  edhe pse jom fillestare te urroj mirseardhjen..

  Sponsored content


  erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta Empty Re: erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:43