Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

5 posters

  Pershendetje

  lioni
  lioni
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 36
  Vendndodhja : londer
  Profesioni : menagjer
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/06/2011
  Hobi : futbolli

  Pershendetje Empty Pershendetje

  Mesazh nga lioni Thu 23 Jun 2011, 19:58

  pershendetje te gjithve jame valoni kam deshir te shoqerohem me ju ne ket forum dhe te krijoj ne shoqeri
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje Empty Re: Pershendetje

  Mesazh nga Administratori Fri 24 Jun 2011, 10:32

  Pershendetje Valoni.
  Mire se vjen mes nesh dhe te uroj qe tja kalosh sa me bukur bashke me ne ketu ne kete forum.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendetje Empty Re: Pershendetje

  Mesazh nga Klea@Love Wed 06 Jul 2011, 22:19

  Tema u Modifikua nga une ...meqe skishte lidhje pr kur ne dime shqipen

  Mire se erdhe Valoni edhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone ..
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Pershendetje Empty Re: Pershendetje

  Mesazh nga Armanda Sat 05 May 2012, 02:12

  Mirse ke ardhur valon dhe kalofsh mire ketu me ne.
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 30
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Pershendetje Empty Re: Pershendetje

  Mesazh nga Horrja Sat 20 Oct 2012, 02:45

  edhe pse jom fillestare te urroj mirseardhjen..

  Sponsored content


  Pershendetje Empty Re: Pershendetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 00:58