Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Tue 28 Jul 2009, 05:59

  Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
  Jam Albana nga Mitrovica
  Jam 25 vjeqe
  Permes nje foto romantike arrita te gjej rrugen per te ardhur ketu ne mesin e juve
  Uroj qe do ja kalojm sa me bukur
  Ju pershendes nga zemra
  Me Respekt Albana
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Administratori prej Tue 28 Jul 2009, 06:07

  Mire se erdhe mes nesh Albana, dhe uroj qe te kalosh caste sa me te kendshme nen shoqerine tone dhe te forumit qe gjendemi.

  Me respekt: Saimiri...


  ________________________________
  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Pictur10
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Tue 28 Jul 2009, 06:37

  Mire se ju gje Samiri
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga SyKaltra prej Tue 28 Jul 2009, 08:04

  Pershendetje edhe nga ana ime PRINCESA dhe te uroj mire se ardhjen ne forum. Shpresoj qe tia kalojme mire sebashku motra.

  pacim


  ________________________________
  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Text_150
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Tue 28 Jul 2009, 20:57

  Mire se ju gjej Sykaltra
  Patjeter se di ja kalojm mire se bashku
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga shpirti_omel prej Thu 30 Jul 2009, 00:56

  PRINCESA shkruajti:Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
  Jam Albana nga Mitrovica
  Jam 25 vjeqe
  Permes nje foto romantike arrita te gjej rrugen per te ardhur ketu ne mesin e juve
  Uroj qe do ja kalojm sa me bukur
  Ju pershendes nga zemra
  Me Respekt Albana

  Edhe po nuk pati vend per ty, ngrihem une dhe ta lej karrigen ty PRINCESA, hahahahaaa
  Nejse se bera shaka, por kam nderin qe edhe une te te uroj mireseardhjen ne mesin tone dhe ne te njejten kohe sgpresoj qe te kalosh sa me bukur me ne.

  gjithe te mirat ne jete.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 21 Aug 2009, 06:50

  Mire se vjen motra, mes nesh dhe uroj qe te kenaqesh ketu me ne.

  pacim
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Sun 29 Nov 2009, 07:49

  shpirti_omel shkruajti:
  PRINCESA shkruajti:Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
  Jam Albana nga Mitrovica
  Jam 25 vjeqe
  Permes nje foto romantike arrita te gjej rrugen per te ardhur ketu ne mesin e juve
  Uroj qe do ja kalojm sa me bukur
  Ju pershendes nga zemra
  Me Respekt Albana

  Edhe po nuk pati vend per ty, ngrihem une dhe ta lej karrigen ty PRINCESA, hahahahaaa
  Nejse se bera shaka, por kam nderin qe edhe une te te uroj mireseardhjen ne mesin tone dhe ne te njejten kohe sgpresoj qe te kalosh sa me bukur me ne.

  gjithe te mirat ne jete.
  Mire qe paska vend edhe per mua se tani te eshte dashur ty per t'ma leshuar karrigen tende
  hahahaha
  Mire se ju gjej patjeter se do ja kalojm mire se bashku
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Sun 29 Nov 2009, 07:50

  AlbGirl shkruajti:Mire se vjen motra, mes nesh dhe uroj qe te kenaqesh ketu me ne.

  pacim
  Mire se ju gjej
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Majlinda prej Sun 29 Nov 2009, 11:46

  Mire erdhe ne forum PRINCESA.
  Kam pertypjen se do tia kalojme mjaft bukur sebashku ketu.

  Te uroj gjithe te mirat.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 30 Nov 2009, 11:13

  Te me falesh per vonesen PRINCESA, por sikurse eshte edhe ajo fjala e vjeter qe thote: ''Me mire vone se sa kurre''. edhe une po te uroj pak me vonese, mire se ardhjen ne forum, dhe mbi te gjitha uroj qe te argetohesh mes nesh.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:24

  PRINCESA shkruajti:
  shpirti_omel shkruajti:
  PRINCESA shkruajti:Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
  Jam Albana nga Mitrovica
  Jam 25 vjeqe
  Permes nje foto romantike arrita te gjej rrugen per te ardhur ketu ne mesin e juve
  Uroj qe do ja kalojm sa me bukur
  Ju pershendes nga zemra
  Me Respekt Albana

  Edhe po nuk pati vend per ty, ngrihem une dhe ta lej karrigen ty PRINCESA, hahahahaaa
  Nejse se bera shaka, por kam nderin qe edhe une te te uroj mireseardhjen ne mesin tone dhe ne te njejten kohe sgpresoj qe te kalosh sa me bukur me ne.

  gjithe te mirat ne jete.
  Mire qe paska vend edhe per mua se tani te eshte dashur ty per t'ma leshuar karrigen tende
  hahahaha
  Mire se ju gjej patjeter se do ja kalojm mire se bashku

  Nje yll si ti ia vlen tia leshosh karrigen. Jo per ndonje gje te vecante por thjeshte per respekt.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Desperado prej Wed 02 Dec 2009, 02:56

  Hajde mire se na ke ardh ne forum PRINCESA.
  Shpresojme qe te kalojme bukur sebashku.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Florida prej Thu 03 Dec 2009, 00:47

  Pershendeje dhe mire se erdhe mes nesh PRINCESA.
  Kalofsh sa me bukur.


  ________________________________
  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA I52333634_17449
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:37

  Florida shkruajti:Pershendeje dhe mire se erdhe mes nesh PRINCESA.
  Kalofsh sa me bukur.

  Mire se erdhe yllo.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:11

  Pershendetje dhe mire se na ke ardhur yllo. Kalofsh sa me bukur.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Tigri prej Mon 07 Dec 2009, 07:48

  Ka vend plot PRINESA edhe per ty edhe per te tjeret.
  Mire se ke ardhur mes nesh dhe kalofsh sa me bukur.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:32

  shpirti_omel shkruajti:
  PRINCESA shkruajti:
  shpirti_omel shkruajti:
  PRINCESA shkruajti:Pershendetje per gjithe stafin dhe per gjithe antaret
  Jam Albana nga Mitrovica
  Jam 25 vjeqe
  Permes nje foto romantike arrita te gjej rrugen per te ardhur ketu ne mesin e juve
  Uroj qe do ja kalojm sa me bukur
  Ju pershendes nga zemra
  Me Respekt Albana

  Edhe po nuk pati vend per ty, ngrihem une dhe ta lej karrigen ty PRINCESA, hahahahaaa
  Nejse se bera shaka, por kam nderin qe edhe une te te uroj mireseardhjen ne mesin tone dhe ne te njejten kohe sgpresoj qe te kalosh sa me bukur me ne.

  gjithe te mirat ne jete.
  Mire qe paska vend edhe per mua se tani te eshte dashur ty per t'ma leshuar karrigen tende
  hahahaha
  Mire se ju gjej patjeter se do ja kalojm mire se bashku

  Nje yll si ti ia vlen tia leshosh karrigen. Jo per ndonje gje te vecante por thjeshte per respekt.
  Flm shume Shpirti
  Gjithashtu repsekt edhe nga na ime
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:33

  Desperado shkruajti:Hajde mire se na ke ardh ne forum PRINCESA.
  Shpresojme qe te kalojme bukur sebashku.
  Flm shume
  Mire se Ju gjeje
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:35

  Florida shkruajti:Pershendeje dhe mire se erdhe mes nesh PRINCESA.
  Kalofsh sa me bukur.
  Flm Florida
  Mire se Ju gjeje Yllo
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:36

  Alma shkruajti:
  Florida shkruajti:Pershendeje dhe mire se erdhe mes nesh PRINCESA.
  Kalofsh sa me bukur.

  Mire se erdhe yllo.
  Mire se Ju gjej Yllo
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:37

  Anxhela-2008 shkruajti:Pershendetje dhe mire se na ke ardhur yllo. Kalofsh sa me bukur.
  Flm shume Yllo
  Patjeter se do Ja kalojm bukur
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:38

  Tigri shkruajti:Ka vend plot PRINESA edhe per ty edhe per te tjeret.
  Mire se ke ardhur mes nesh dhe kalofsh sa me bukur.
  Mire se Ju gjej Ylli
  Eshte knaqsi qe gjendem mesh Jush
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Odeta prej Thu 28 Jan 2010, 00:34

  Mire na erdhe motra.
  Uroj qe tia kalosh bukur ketu me ne.

  Pacim.


  ________________________________
  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA ILoveYouAnimRvText
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:05

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Pricesa.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...


  ________________________________
  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Scarfa10

  Sponsored content

  A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA Empty Re: A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 03:48