Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 29
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga Amelia prej Thu 16 Dec 2010, 22:38

  Psh te gjitheve un jam Amelia
  Jam nga tirana dhe jam 19 vjec
  Kaq per momentin me shume do njihemi ne vazhdim Razz Razz

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga Administratori prej Fri 17 Dec 2010, 02:33

  Pershendetje Amelia dhe mire se erdhe mes nesh.
  Uroj qe tia kalosh sa me bukur ketu me ne dhe shoqerin e ketij forumi.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Me pranoni edhe mua ketu? :P Pictur10
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 29
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga Amelia prej Fri 17 Dec 2010, 23:54

  Saimiri shkruajti:Pershendetje Amelia dhe mire se erdhe mes nesh.
  Uroj qe tia kalosh sa me bukur ketu me ne dhe shoqerin e ketij forumi.

  Sinqerisht:
  Saimiri...

  flm sajmir
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 21 Feb 2011, 08:31

  Pershendetje dhe mire se vjen mes nesh Amelia.
  Uroj qe tia kalosh sa me bukur ketu me ne.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga SyKaltra prej Wed 09 Mar 2011, 02:44

  Mire se ke ardhur ne mesin tone Amelia dhe uroj tja kalosh sa me bukur.


  ________________________________
  Me pranoni edhe mua ketu? :P Text_150
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga kushtrim prej Mon 30 May 2011, 03:21

  amelia mir se ke ardh n emesin ton e nderura bouquet
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga tipi engjellor prej Thu 07 Jul 2011, 00:48

  pershedetje per juve amelia....
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga Armanda prej Sat 05 May 2012, 02:10

  Sigurisht qe po, madje me shume knaqsi.
  Ja kalofsh sa me bukur.
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 28
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga Horrja prej Sun 21 Oct 2012, 03:10

  ja kalofsh sa ma bukur ktu

  Sponsored content

  Me pranoni edhe mua ketu? :P Empty Re: Me pranoni edhe mua ketu? :P

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 09 Aug 2020, 09:50