Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+2
Sebastjan
vanesa
6 posters

  erdha edhe un.....

  vanesa
  vanesa
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 32
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/05/2012

  erdha edhe un..... Empty erdha edhe un.....

  Mesazh nga vanesa Fri 11 May 2012, 05:14

  Mirembrema forumi, mire se ju gjej Razz
  pranoni dhe vlonjat ketej apo te iki un Razz
  Sebastjan
  Sebastjan
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Tiran
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/04/2012
  Hobi : Gjithcka

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Sebastjan Fri 11 May 2012, 05:15

  mire se erdhe vanesa
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Administratori Fri 11 May 2012, 10:47

  vanesa shkruajti:Mirembrema forumi, mire se ju gjej Razz
  pranoni dhe vlonjat ketej apo te iki un Razz

  Mirse vjen njehere dhe uroj t'ja kalosh sa me bukur ketu me ne.

  Gjithe te mirat nga Admin...
  vanesa
  vanesa
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 32
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/05/2012

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga vanesa Fri 11 May 2012, 20:17

  mire se ju gjeta admin dhe sebastjan
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Armanda Sat 12 May 2012, 01:43

  Mirse erdhe vanesa.
  Kalofsh sa me mire ketu ne forum.
  vanesa
  vanesa
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 32
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/05/2012

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga vanesa Wed 16 May 2012, 12:16

  mire se te gjeta armanda dhe faleminderit per mik pritjen
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 31
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Horrja Sat 20 Oct 2012, 02:35

  edhe pse jom fillestare te urroj mirseardhjen..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 06:34

  Mirėmbrėma dhe ju uroj tė kaloni bukur dhe shėndetshėm
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 06:35

  pėrshėndes Horrėn dhe shumė tė tjerat
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga raifkashtanjeva Mon 26 Mar 2018, 06:35

  E pėshėndes shumė VANESA dhe i uroj shumė tė mira

  Sponsored content


  erdha edhe un..... Empty Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 15 Jun 2024, 13:03