Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Me ju dhe per ju Iliriana

  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga iliriana prej Wed 09 Mar 2011, 17:11

  Erdha forumin e juaj me ftesen e Kushtrimit
  QE ne qastin e pare ky forum me la pershtypje te madhe andaj shpresoj te kalo mire
  Uroj qe edhe kontributi im te jet pjese e ktij forumi
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Re: Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga Administratori prej Thu 10 Mar 2011, 00:00

  iliriana shkruajti:Erdha forumin e juaj me ftesen e Kushtrimit
  QE ne qastin e pare ky forum me la pershtypje te madhe andaj shpresoj te kalo mire
  Uroj qe edhe kontributi im te jet pjese e ktij forumi

  Mire se vjen e nderuara Iliriana ne mesin tone dhe te uroj qe te kalosh sa me bukur ketu me ne.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Me ju dhe per ju Iliriana Pictur10
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Re: Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga iliriana prej Thu 10 Mar 2011, 00:47

  Saimiri shkruajti:
  iliriana shkruajti:Erdha forumin e juaj me ftesen e Kushtrimit
  QE ne qastin e pare ky forum me la pershtypje te madhe andaj shpresoj te kalo mire
  Uroj qe edhe kontributi im te jet pjese e ktij forumi

  Mire se vjen e nderuara Iliriana ne mesin tone dhe te uroj qe te kalosh sa me bukur ketu me ne.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  Faleminderit per mikpritje Samir si gjithmone je i mrekullueshem suksese per gjithe dhe uroj me mirat per forumin guri i bardhe


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Re: Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga Administratori prej Thu 10 Mar 2011, 00:58

  Faleminderit njekohesisht edhe per ty e nderuar per fjalet e embla qe thua.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Me ju dhe per ju Iliriana Pictur10
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Re: Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga kushtrim prej Thu 10 Mar 2011, 03:16

  mir se ke ardh me msin ton e dashur iriliana bouquet
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Re: Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga iliriana prej Thu 10 Mar 2011, 19:17

  kushtrim shkruajti: mir se ke ardh me msin ton e dashur iriliana bouquet


  Mir se ju kam gjetur i nderuar Kushtrim uroj qe te kaloj mire shoqeri me ju


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Re: Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga tipi engjellor prej Sun 10 Jul 2011, 19:43

  MIRE SE KE ARDHE E KALONI BUKUR KETU.......
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Re: Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga Armanda prej Wed 14 Dec 2011, 08:43

  Mire se vjen mes nesh Iliriana dhe ja kalofsh sa me bukur ketu me ne.

  Sponsored content

  Me ju dhe per ju Iliriana Empty Re: Me ju dhe per ju Iliriana

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 09 Aug 2020, 10:31