Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+2
Administratori
xheladin hamza
6 posters

  Pėrshėndetje

  xheladin hamza
  xheladin hamza
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 70
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/07/2012

  Pėrshėndetje Empty Pėrshėndetje

  Mesazh nga xheladin hamza Thu 05 Jul 2012, 02:42

  Quhem Xheladin Hamza, jam nga Rahoveci Republika e Kosovės. Punoj nė Kuvendin komunal nė Rahovec nė Drejtori pėr financa dhe buxhet. Nė kohėn e lirė merrem me shkrime. Besoj se do tė kalojmė ēastet e bukura bashkarisht.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga Administratori Fri 06 Jul 2012, 01:19

  Pershendetje i nderuar Xheladin dhe mire se ke ardhur mes nesh.
  Uroj qe t'ja kalosh sa me bukur ne kete forum.

  Me rrespekt: Admin.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga kushtrim Mon 09 Jul 2012, 23:41

  pershendetje i nderuar saimiri
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga kushtrim Tue 10 Jul 2012, 09:42

  pershendetje i nderuar saimiri
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga Armanda Fri 13 Jul 2012, 02:04

  Pershendetje Xheladin dhe mirse ke ardhur mes nesh.
  Uroj qe te kalosh sa me kendshem ketu me ne.
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 30
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga Horrja Sat 20 Oct 2012, 02:33

  edhe pse jom fillestare te urroj mirseardhjen..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga raifkashtanjeva Fri 02 Mar 2018, 21:19

  pėrshėndetje tė sapoardhurve dhe atyre qė po futne nė linjė.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga raifkashtanjeva Fri 02 Mar 2018, 21:21

  jam me sportin dhe pėr sportin dhe uroj njė vikedn tė mirė tė gjithėve atyre qė sipmatizojnė ekipet e tyre respektive. Unė adhuroj KUKĖS dhe dėshiroj suksese tė ekipit tim tė zemrės BARCELONA. Vikend tė bukur me sportin e stėrmbushur.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga raifkashtanjeva Fri 02 Mar 2018, 21:22

  pėrshėndes z. Hamza dhe ardhjen e tij nė Gurabadhė.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga raifkashtanjeva Fri 02 Mar 2018, 21:24

  a ka ndonjė aktivitet tė mirėfilltė, apo ndonjė kreativitet qė mund tė frekuentojnė. Ndoshta shumė kosovarė, ia mėsyejnė atdheut tė dashur pėr pushime tė kėndshme.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga raifkashtanjeva Fri 02 Mar 2018, 21:24

  a ka sporte dimri nė Shqipėri, dhe a ka zbardhur DAJTI nė kėtė dimėr tė bukur??
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 62
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga raifkashtanjeva Fri 02 Mar 2018, 21:27

  nė Shqipėri ka emisione shumė tė kėndshme pėrafrimi dhe bashkėbisedimi, sidomos ato qė japin pendime, porosi dhe riparime nė jetė. Kėto i udhėheqin artist dhe moderator tė mėdhenj, sikur Ermal Mamaqi, Alban Dudusi, Ardit Xhebrea dhe Arbana Osmani. Ka shumė kėnaqėsi tė ndiqen kėto emisione qė bashkojnė dhe riparojnė zemrat e trishtuara.

  Sponsored content


  Pėrshėndetje Empty Re: Pėrshėndetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 13:08