Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Prezantohuni...

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Sun 06 Apr 2008, 01:28

  Pershendetje Bledar.
  Mire se erdhe ne forum dhe te uroj qe t'ia kalosh sa me kendshem
  nen shoqerine tone dhe te forumit.

  Me respekt: Scarface.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 2 Scarfa10
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 35
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Anisa prej Sun 27 Apr 2008, 00:44

  Pershendetje.

  Une quhem Anisa dhe jam 23 vjece.
  Kam lindur ne Tirane.
  Ne moshen 5 vjecare kam emigruar bashke me familjen time ne
  Amerike...
  Akoma vazhdoj te jetoj dhe studioj ketu ku jam, dhe mendoj se nje
  dite ne te ardhmen do te kthehem serish, sebashku me familjen time,
  ne vendlidje per te jetuar...


  Kalofshi lumtur...


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fjolla-1 prej Sun 08 Jun 2008, 07:30

  Pershendetje
  Jam Fjolla dhe vij nga qyteti i Pejes.Jam 12 vjecare dhe jam ne klasen e 6.
  Jam e re ne kete forum por po kenaqem shume.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 09 Jun 2008, 02:48

  Pershendetje fjolla-1 dhe mire se erdhe ne mesin tone...

  Te uroj fat dhe mbaresi ne jete kudo qe te ndodhesh.

  Pershendetje edhe ju te tjereve dhe shpresoj qe te jeni duke kaluar sa me kendshem...

  Perzemersishte: Sacarface...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 2 Scarfa10
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Denisa prej Tue 16 Sep 2008, 05:24

  Ne radhe te pare ju pershendes te gjitheve pa perjashtim.

  Une quhem Denisa
  Jam 23 vjece dhe vij nga qyteti bregdetar i Durresit

  Si e sapoardhur qe jam ne kete forum, shpresoj qe te jem e mirepritur nga te gjithe dhe uroj qe te kalojme sa me mire sebashku

  Gjithe te mirat nga une: Denisa
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 19 Sep 2008, 23:47

  pėrshėndetje znj.Denisa
  Mirė se vjen nė forumin tonė,jeni shumė e mirėpritur dhe padyshim do tė kaloni mirė kėtu.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Odeta prej Fri 10 Oct 2008, 01:40

  Denisa shkruajti:Ne radhe te pare ju pershendes te gjitheve pa perjashtim.

  Une quhem Denisa
  Jam 23 vjece dhe vij nga qyteti bregdetar i Durresit

  Si e sapoardhur qe jam ne kete forum, shpresoj qe te jem e mirepritur nga te gjithe dhe uroj qe te kalojme sa me mire sebashku

  Gjithe te mirat nga une: Denisa

  Mire se erdhe mes nesh Denisa.
  Shpresoj qe te kalosh momente sa me te mira nen shoqerine tone dhe te forumit ku ndodhemi.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 35
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga alkida24 prej Wed 15 Apr 2009, 23:13

  Pershendetje
  Une quhem Alkida dhe jam 24 vjece.
  Mire se ju gjeta dhe shpresoj qe tia kalojme bukur se bashku.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 17 Apr 2009, 04:02

  mire se keni ardhur znj.Alkida,kalo mire
  bashkimi
  bashkimi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 43
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 11/04/2009

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga bashkimi prej Fri 17 Apr 2009, 07:42

  Unė jam Bashkimi, 32 vjeqar, i martuar kam tre fėmijė(6-4-2),kam mbaruar njė fakultet nė Gjermani (ku edhe jam rritur dhe edukuar)por pėr tė jetuar zgjodha njė shtet tjetėr!?

  ...kurr s'u ndala sė lexuari tė historisė se kombit tim e cila sot me bėn krenar qė jam shqiptar, pper fund;i dua shkrimet dhe poezitė, jam tolerant dhe me kėtė veti kam ndertuar tė ardhmen time.

  Ju pėrshendes
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 19 Apr 2009, 09:49

  Ju uroj mireseardhjen ne forum, Alkida24 dhe Bashkimit dhe shpresoj qe te kalojne sa me mire mes nesh ne kete forum te vogel por shume te ngrohte.

  Perzemersishte, shpirti_omel


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Fri 06 Nov 2009, 10:38

  ju prshendes te gjitheve
  jam fabiani i lindur ne tiran dhe banues ne belgjik
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga AlbGirl prej Sun 08 Nov 2009, 01:12

  Pershendetje fabiani, dhe mire se erdhe mes nesh.
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Sun 08 Nov 2009, 01:26

  ju falemnderit
  AlbGirl
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 10 Nov 2009, 00:33

  I uroj Bashkimit dhe Fabianit mireseardhjen ne forum, dhe njekohesishte te kalojne caste te kendshme nen shoqerine tone.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 2 Scarfa10
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Tue 10 Nov 2009, 02:43

  faleminderit Scarface lexova shum nga dokumentet qe keni nxjer ne kete forum dhe me pelqyen jashte mase
  i pershendes te gjithe antaret e forumit.
  Do tja kalojm patjeter mire se s'ka rruge tjeter,
  PERSHENDETJE TE GJITHEVE NGA FABIANI
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Majlinda prej Tue 10 Nov 2009, 04:53

  Pershendetje edhe ty fabian dhe mire se erdhe mes nesh.
  Edhe une e te njejtit mendim jam, qe ketu ne kete forum do tia kalojme shume mire sebashku.

  kalofsh mire.
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Tue 10 Nov 2009, 10:38

  Te pershendes Majlinda dhe shume falemnderit
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Jan 2010, 13:50

  Pershendes anetaret e ri te sapoardhur ne forum dhe ju uroj qe te kalojn sa me bukur ketu me ne...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 2 Pictur10
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Fri 22 Jan 2010, 09:11

  Edhe une te pershendes Saimir
  kjo thenie per dashurin eshte e vertet, Pastaj edhe kalon me shpejt

  "Vendose dorėn mbi furrė pėr njė minutė dhe tė duket si njė orė. Ulu pranė njė vajze tė bukur pėr njė orė dhe tė duket si njė minutė. Ky ėshtė relativitet. "

  Ju peshendes
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 22 Jan 2010, 11:27

  fabian shkruajti:Edhe une te pershendes Saimir
  kjo thenie per dashurin eshte e vertet, Pastaj edhe kalon me shpejt

  "Vendose dorėn mbi furrė pėr njė minutė dhe tė duket si njė orė. Ulu pranė njė vajze tė bukur pėr njė orė dhe tė duket si njė minutė. Ky ėshtė relativitet. "

  Ju peshendes

  Teper interesant ky relativiteti, nuk e kisha degjuar me pare...

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 2 Pictur10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Jan 2010, 22:06

  jam anėtar shumė i ri nė miqėsin tuaj, por ndjehem edhe me moshė paksa i pėrulur nė mesin e juaj. rrjedh nga njė qytet i Dardanisė sė lashtė, ferizaj, rritur dhe shkolluar e edukuar nė kėėt mjedis tė vogėl por shumė tė hareshėm. nė veēanti kam studjuar nė univerzitetin e begatshėm tė Zagrebit nė Kroaci tė sotme. me peripeti dhe rrethana herė tė volitshme herė tė pakėndshme kam kaluar njė rini solide me njė kulturė modeste tė asaj kohe. kam dėgjuar muzikė dhe vazhdoj tė dėgjoj rock grupet e viteve 70 dhe 80, e nė literaturėn e atėherme kam vendosur gishtat dhe mendjen mė shumė tek poezia e Lorkės dhe Majakovskit, pastaj prozat e bukura tė Kadaresė dhe Xoxes, Petro Markos dhe tė tjerėve. sportin e kam shokun shumė tė ngushtė dhe mė mban nė njė ritėm kohor, kurse dinamikėn e jetės mė shton enigmatika dhe debatet qė mė shėmbėllejnė tė kėmbej njohuri dhe mendime tė ndryshme. pasi kam pasur literaturė tė bollshme politka ka qenė ndjekėsi im i padėshiruar, por qė nė fakt ėshtė ngulitur thellė nė qenien time. dashur dhe padashur, kam krijuar bindjen se edhe nė politkė ka kritere dhe kufizime, dhe krejt kjo nė njė realizėm tė argumentuar, nėse shikohen gjėrat me prizmin e kohės, del se nuk ka asgjė euforike dhe patetike, ndėrsa ngrirja nė suaza tė njė depresioni tė ngushtė patriotik, nuk do tė thotė asgjė se mund tė dalėsh nga ky rreth vicioz. kufizimet dhe ngarkesat hipotetike tė kohės sė shkuar u takojnė historisė dhe ēdo manifestim nė kohėn e tanishme, do tė thoshte bjerrje kohe, sepse ajo qė ėshtė bėrė nuk mund tė zhbėhet. ajo qė pėsohet nuk mund tė shfajsohet, dhe krejt barra e sė kaluarės, duhet tė zbarkohet nė kohėn e vet, dhe tė rinjtė do tė ecin pa bariera dhe pa paragjykime. kam dėshirė qė tė rinjtė tė ngazėllehen dhe tė lumturohen, ashtu tė lirė dhe pa hipoteka tė vjetra. jam pasues dinjitoz i vlerėsimeve protestante nė liritė fetare dhe i besoj ungjillit ashtu siē ėshtė shkruar dhe jo ashtu siē preferojnė tė tjerėt. dmth, jam njė idhėtar i imendjes ės shėndoshė nė trup tė shėndoshė. mė parė mendja e pastaj trupi, sepse trupin mund ti dhurosh dhe tia besosh shumėkujt ndėrsa shpirtin vetėm ATIJ qė tė ka dhėnė kėtė mundėsi jete...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 23 Jan 2010, 00:14

  Mire se ke ardhur mes nesh Raif dhe jam i bindur se do tia kalojme mjaft mire sebashku. Ndersa per sa i perket moshes tende, nuk ke perse te ndjehesh i perulur mes nesh, sepse nuk ka ndonje rregull te vacante ne forum qe kerkon, barazi te moshes.

  Gjithsesi edhe nje here uroj qe tia kalosh sa me mire.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 2 Pictur10
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Sat 23 Jan 2010, 02:56

  Jam shqipetar emigrant dhe kam patur kontakte me shume shqipetar por edhe me nga ata qe hiqen si "patriot te medhenj" ku nje pjese dermuese e tyre lene per te deshiruar ne aspektet me elemetare te jetes ( kete e kame nga eksperienca ne evrope ). Naturisht nuk deshiroj te ofendoj dike nuk e kam ne natur ,por jam nje tip neriu qe deshiroj ti them gjerat ashtu sic jan dhe shpresoj qe te gjthe shqipetaret te ecin me parimin qe une kam deshire, Qe thote
  " Ne filim duhet te jeshe NJERI e pastaj SHQIPETAR"
  I pershendes antaret e forumit dhe te gjithe shqipetaret kudo
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Jan 2010, 18:53

  natyrisht se jam i interesuar qė tė kontaktoj me secilin qė ka ndjerė nevojėn pėr njė prezencė mė tė larmishme tė kėtij forumi. sinqerisht do tė doja ta verifikoj praninė time, duke dhėnė sadopak ndihmesėn time nė tė shkruar nė tė menduar nė tė debatuar pėr temat shumė tė llojllojshme qė i keni parashtruar. natyrisht se secili mund tė plotėsojė forumin duke dhėnė sugjerime dhe plotėsime tė qėlluara, por e mira e tė mirės ėshtė qė tė bėhemi sa mė tė sinqertė se jemi zakonisht neve shqiptarėt. ndryshe shkruajmė, ndryshe mendojmė, ndryshe punojmė dhe shumė ndryshe i hapim dyert e zemrave tona, duhet shapaluar vehten pėr tė njohur diagnozėn njėri tjetrit sepse vetėm nė atė mėnyrė dialogojmė dhe bashkėbisedojmė "pa dorėza" dhe sidomos "pa maska". po tė heqim vellon e mistereve individuale, dhe tė kėrkojmė njėr-tjetrin me njė pėrballje shumė tė drejtėpėrdrejtė dhe pa hezitime, do tė dijmė mė shumė pėr tjetrin, dhe pikėrisht nėse e njeohim tjetrin do tė mund tė diagnostifikojmė tė metat dhe korrigjimet qė duhet bėrė. asnjė nuk ėshtė i pėrkryer dhe unikat, secili ka nevojė pėr tu dukur mė mirė, pėr tu shprehur mė qartė, pėr tė pasur miq dhe pėr tu gėzuar sė bashku me ta. mos tė presim vetėm tė tjerėt tė na nxisin, tė tjerėt tė na pėrkujtojnė tė metat tona, forumet e tilla si ky duhet tė shpalos ndjenjat tona dhe kuptimet e jetės...ka tė rinj qė janė tė zellshėm ka tė moshuar qė shpėrndajnė pėrvojėn e tyre tė dobishme. dhe, ėshtė shumė e mirė motoja themelore e kėtij forumi se dashuria ka shumė tė mira, por njeriu duhet tė identifikojė dhe tė marrė rolin e polenizuest dhe tė shpėrndajė kėtė dashur... nėse anėtarėt e kėtij forumi e marrin seriozisht kėtė mision, do tė mund tė kėnaqen duke ndihmuar njėri-tjetrin duke dhėnė prova tė majftueshme nė kėtė dashuri gjithėnjerėzore.

  Sponsored content

  Prezantohuni... - Faqe 2 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 04:41