Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Prezantohuni...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 31 Jul 2007, 11:47

  Pėrshėndetje tė gjithėve pa pėrjashtim dhe uroj qė tė jeni shėndoshė e mirė nė ē'do aspekt tė jetės.

  Nė kėtė temė qė sapo kam hapur, ju ftoj tė gjithėve qė tė njiheni me njėri tjetrin nė forum...

  Ju faleminderit pėr bujarinė tuaj.

  Sinqerishtė pėr ju:
  Saimiri...


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun 20 Jan 2008, 00:55, edituar 1 herė gjithsej


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Aug 2007, 00:53

  Po e nis unė i pari:

  Quhem Saimir, dhe kam lindur nė fshatin Guri Bardhė, lagjia Tanushaj...

  Shkollen fillore dhe tetėvjēare i kam bėrė nė fshatin e lindjes, ndėrsa te mesmen nė qytetin e Kavajės...

  Nė Korrik tė vitit 2003, jam larguar nga Shqipėria dhe aktualishtė jetoj e punoj nė Londėr...


  Sinqerishtė pėr ju:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Aug 2007, 00:55

  Hajdeni edhe ju tė tjerėt, tregoni diēka pėr veten tuaj...


  Gjithė tė mirat:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  eda
  eda
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 37
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/08/2007

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga eda prej Fri 17 Aug 2007, 14:12

  Miremengjes Miri! cheers

  Une quhem Eda dhe jetoj ne itali! Jam nga Elbasani por jetoj ne Itali prej disa vitesh!

  Me duket pak bosh ky forum! Shpresojte vijne dhe kolopuc te tjere sa me shpejt! :lol!:

  pershendetje!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 17 Aug 2007, 23:01

  Pėrshendetje Eda dhe mirėserdhe ne forum.

  Ėshtė e vėrtete qė forumi ėshtė bosh, tani pėr tani por kjo ėshtė si rrjedhojė e faktit se forumi ėshtė ende i saponisur.
  Por sigurishtė, qė me kalimin e kohės dhe me shtimin e anėtarėve edhe ky do te mbushet e do tė popullohet ashtu sikurse forumet e tjera...

  Gjithė tė mirat.
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 26 Aug 2007, 21:11

  Pershendetje,
  une anetari i ri i forumit tuaj jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosoves.Jetoj ne Gjermani.Profesion e kam shkrimin,poezine,prozen ,publicistiken.Kohen e lire e kaloj neper forume,jam i angazhuar nepershume forume.Forumi juaj paska haperime te mira,shpresoj se do te e bejme me te mire.
  Pergezime.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 27 Aug 2007, 02:01

  shaban cakolli shkruajti:Pershendetje,
  une anetari i ri i forumit tuaj jam Shaban Cakolli,nga Dardana e Kosoves.Jetoj ne Gjermani.Profesion e kam shkrimin,poezine,prozen ,publicistiken.Kohen e lire e kaloj neper forume,jam i angazhuar nepershume forume.Forumi juaj paska haperime te mira,shpresoj se do te e bejme me te mire.
  Pergezime.

  Pėrshėndetje Shaban dhe tė uroj me gjithė zemėr:
  Mirė se erdhe nė forum dhe uroj qė ti'a kalosh mirė e mė mirė
  nėn shoqėrinė qė do tė tė ofroj forumi sėbashku me anėtarėt e tij.

  Pėrsa i pėrket profesionit tuaj, mund tė them qė ėshtė njė ndėr
  profesionet (pėr tė mos thėnė i vetmi) qė mua si person, mė pėlqen
  jashtė mase, pasi jam shumė i dhėnė pas shkrimit tė poezive dhe prozave
  gjithashtu...


  Gjithė tė mirat...

  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 23 Oct 2007, 23:27

  Pėrshėndetje Eda,ne jemi tė gėzuar qė jeni antare e forumit tonė,shpresoj se kėtu do tė kaloni mirė,vėrtetė ne dukemi kėtu pak,por ja Saimiri,ju,unė etj.......tė japim kontributin tonė pastaj do tė vijnė tė tjerėt,do tė i tėrheq puna jonė.E nderuara Eda,ju kuptojmė se jeni nė mėrgim,njė fat tė tillė kam dhe unė,po mėrgimi tė nxitė tė shprehesh mallin,dhimbjen,aktivitetin,...shpreheni gjitha nė kėtė forum.Prandaj dėshira jonė ėshtė tė komunikojmė,bashkėpunojmė,e tėnjihemi mė pėr sė afėrmi.Na shkruani edhe mesazhe po deshet,e kam fjalėn pėr komunikimin mė miqėsor,rreth dhe pėr forumin.Ne nė tė njejtin forum,mund tė japim kontributin tonė me komunikime dhe bashkėpunime.

  Gjitha tė mirat.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Odeta prej Tue 15 Jan 2008, 02:01

  Pershendetje juve paraardhes.

  Une quhem Odeta, dhe vij nga Tirana.

  Duke qene se jam ende e re ne kete forum dhe ne mesin tuaj kam pershtypjen se do te jem e mirepritur nga ju dhe se do tia kalojme kendshem sebashku.

  ju uroj gjithe te mirat.


  ________________________________
  Prezantohuni... ILoveYouAnimRvText
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 15 Jan 2008, 03:27

  Pershendetje dhe mire se ju gjeta te gjitheve.

  Duke qene se jam i sapo ardhur ne kete forum, shpresoj qe do te jem i mirepritur ne mesin tuaj.

  Kaq per tani.


  ________________________________
  Prezantohuni... Scarfa10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 15 Jan 2008, 05:17

  Pershendetje Odeta dhe Scarface dhe mire se erdhet ne
  Forumin Guri Bardhe...

  Uroj qe tia kaloni sa me mire nen shoqerine qe do tju ofroje
  ky forum sebashku me anetaret e tij.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Wed 16 Jan 2008, 03:56

  Pershendetje edhe nga une: Eda, Shaban Cakolli, Odeta dhe Scarface.

  Ju uroj mireseardhjen ne forum dhe gjithashtu shpresoj qe ti'a kalojme sa me mire sebashku...

  Kalofshi mire pra...


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 18 Feb 2008, 07:20

  Gurabardhesi shkruajti:Pershendetje edhe nga une: Eda, Shaban Cakolli, Odeta dhe Scarface.

  Ju uroj mireseardhjen ne forum dhe gjithashtu shpresoj qe ti'a kalojme sa me mire sebashku...

  Kalofshi mire pra...

  Pershendetje edhe ty Gurabardhesi.

  Gjithe te mirat...


  ________________________________
  Prezantohuni... Scarfa10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 22 Feb 2008, 07:39

  Pėrshėndetje,
  Gėzohem qė nė forumin tonė po vijnė anėtarė kaq tė zellshėm,i pėrshėndes miqėt e mė parshėm kėtu,enkas desha tė pėrshėndes Odeta,e cila ėshtė e re kėtu,por qė disa postime tė saj mė lanė mbresė,si dhe nga shkathėsia e saj ėshtė zgjedhur moderatore,e qė padyshim do tė hapėroj shumė bukur nė kėtė forum.Odeta dėshirojmė tė kalosh bukur nė forumin tonė:Gjithė tė mirat.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Odeta prej Tue 26 Feb 2008, 05:28

  shaban cakolli shkruajti:Pėrshėndetje,
  Gėzohem qė nė forumin tonė po vijnė anėtarė kaq tė zellshėm,i pėrshėndes miqėt e mė parshėm kėtu,enkas desha tė pėrshėndes Odeta,e cila ėshtė e re kėtu,por qė disa postime tė saj mė lanė mbresė,si dhe nga shkathėsia e saj ėshtė zgjedhur moderatore,e qė padyshim do tė hapėroj shumė bukur nė kėtė forum.Odeta dėshirojmė tė kalosh bukur nė forumin tonė:Gjithė tė mirat.

  Pershendetje edhe ty Shaban.
  Faleminderit per fjalet e tua te embla dhe per komplimentet e ngrohta qe me bere...

  Te uroj gjithe te mirat ne jete.


  Me respekt: Odeta...


  ________________________________
  Prezantohuni... ILoveYouAnimRvText
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Desperado prej Mon 10 Mar 2008, 05:33

  Pershendetje te gjitheve.

  Me ne fund erdha edhe une.
  Shpresoj qe te jem i mirepritur ne mesin tuaj.

  Kalofshi mire te gjithe.

  Me respekt ndaj jush - Desperado


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 10 Mar 2008, 22:09

  Desperado shkruajti:Pershendetje te gjitheve.

  Me ne fund erdha edhe une.
  Shpresoj qe te jem i mirepritur ne mesin tuaj.

  Kalofshi mire te gjithe.

  Me respekt ndaj jush - Desperado


  Sigurishte qe je i mirepritur Desperado.

  Mire se erdhe ne forumin tone.
  Uroj qe te kalosh momente sa me te kendshme mes nesh.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 11 Mar 2008, 10:04

  Pershendetje dhe mire se erdhe ne mesin tone Desperado.

  Shpresoj qe do t'ia kalojme sa me mire sebashku nen shoqerine qe do te na ofroje ky forum...


  Kalofsh mire...


  ________________________________
  Prezantohuni... Scarfa10
  Tani
  Tani
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 42
  Vendndodhja : Londer
  Profesioni : GM
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 13/03/2008
  Humor : none

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Tani prej Thu 13 Mar 2008, 12:03

  Si i sapofutur ne kete forum nuk po them shume, vetem se kam te njejten vendlindje dhe ....MIRE SE JU GJEJ TE GJITHEVE.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Thu 13 Mar 2008, 12:21

  Tani shkruajti:Si i sapofutur ne kete forum nuk po them shume, vetem se kam te njejten vendlindje dhe ....MIRE SE JU GJEJ TE GJITHEVE.

  Pershendetje Tani...

  Mire se erdhe mes nesh (mes ptarioteve nga Guri Bardhe)...

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Desperado prej Thu 13 Mar 2008, 23:40

  Pershendetje edhe nga ana ime Tani dhe mireserdhe ne forum.

  Shpresoj se do tia kalosh bukur ne mesin tone dhe vecanerishte
  te patrioteve te tu nga Guri Bardhe.

  Gjithe te mirat...


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 15 Mar 2008, 02:56

  Tani shkruajti:Si i sapofutur ne kete forum nuk po them shume, vetem se kam te njejten vendlindje dhe ....MIRE SE JU GJEJ TE GJITHEVE.

  Pershendetje dhe mireseeerdhe ne forum, Tani.

  Uroj qe tia kalojme sa me mire sebashku ne forum.

  Kalofsh mire...


  ________________________________
  Prezantohuni... Scarfa10
  bledar dada
  bledar dada
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 32
  Vendndodhja : italy
  Profesioni : student
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/03/2008
  Humor : simpatic

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga bledar dada prej Sun 16 Mar 2008, 23:23

  po prezantohem edhe une ,
  quhem bledi kam lindur ne burrel por prinderit i kam nga fshati guri bardhe
  jetoj ne itali qe nga viti 2000 . shkollen tetevjecare e kam filluar ne tirane dhe e kam perfunduar ne itali ku kam kryer gjithashtu te mesmen.
  momentalisht studioj ne universitet per inxhenjeri informatike.
  pershendes dhe uroj fat te gjitheve imigranteve shqipetare kudo qe ndodhen ne bote.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 17 Mar 2008, 00:43

  bledar dada shkruajti:po prezantohem edhe une ,
  quhem bledi kam lindur ne burrel por prinderit i kam nga fshati guri bardhe
  jetoj ne itali qe nga viti 2000 . shkollen tetevjecare e kam filluar ne tirane dhe e kam perfunduar ne itali ku kam kryer gjithashtu te mesmen.
  momentalisht studioj ne universitet per inxhenjeri informatike.
  pershendes dhe uroj fat te gjitheve imigranteve shqipetare kudo qe ndodhen ne bote.

  Mire se erdhe Bled, ne mesin tone.
  Shpresoj qe ne kete forum do te kalosh momente sa me te kendshme
  nen shoqerine e anetareve dhe te bashkpatrioteve te tu...

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... Pictur10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Odeta prej Mon 17 Mar 2008, 13:40

  Pershendetje edhe nga ana ime Bledi dhe mire se erdhe ne forum.
  Duke qene se qenke me origjine nga Guri Bardhe, shpresoj qe te kalosh momente te paharruara nen shoqerine e patrioteve te tu dhe te anetareve te tjere te ketij forumi.
  Kam bindej qe do te argetohesh pa mase ne kete forum.

  Me respekt dhe kenaqesi: Odeta.


  ________________________________
  Prezantohuni... ILoveYouAnimRvText

  Sponsored content

  Prezantohuni... Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 05:04