Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  pershendetie...

  Sebastjan
  Sebastjan
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tiran
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/04/2012
  Hobi : Gjithcka

  pershendetie... Empty pershendetie...

  Mesazh nga Sebastjan prej Sun 29 Apr 2012, 11:55

  Pershendetie te gjithve, shpresoj tja kaloj sa me bukur ktu me ju Smile Smile
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  pershendetie... Empty Re: pershendetie...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 30 Apr 2012, 09:50

  Pershendetje edhe per ty Sebastjan dhe mirse vjen mes nesh.
  Kalofsh sa me bukur.

  Rrespekte.


  ________________________________
  pershendetie... Pictur10
  Sebastjan
  Sebastjan
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tiran
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/04/2012
  Hobi : Gjithcka

  pershendetie... Empty Re: pershendetie...

  Mesazh nga Sebastjan prej Mon 30 Apr 2012, 10:18

  Mire se ju gjeta admin
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  pershendetie... Empty Re: pershendetie...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 05 May 2012, 02:09

  Mirse ke ardhur Sebastjan dhe ja kqlofsh kendshem ketu me ne.
  Sebastjan
  Sebastjan
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tiran
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/04/2012
  Hobi : Gjithcka

  pershendetie... Empty Re: pershendetie...

  Mesazh nga Sebastjan prej Tue 08 May 2012, 06:24

  mire se ju gjeta armanda
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 27
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  pershendetie... Empty Re: pershendetie...

  Mesazh nga Horrja prej Sat 20 Oct 2012, 02:36

  edhe pse jom fillestare te urroj mirseardhjen..

  Sponsored content

  pershendetie... Empty Re: pershendetie...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 05:02