Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

5 posters

  Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?!

  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 36
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?! Empty Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?!

  Mesazh nga dANJELA Thu 11 Mar 2010, 03:17

  Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?!
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?! Empty Re: Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?!

  Mesazh nga Zog i Shqipes Sun 09 May 2010, 22:09

  Jane te shume shkrimtaret shqiptare qe i adhuroj pa mase, por per momentin do te doja te vecoja disi, Petro Markon.
  gjerman33
  gjerman33
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 73
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2013

  Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?! Empty Re: Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?!

  Mesazh nga gjerman33 Tue 12 Mar 2013, 17:54

  ndoshta dikujt mund ti duket e papritur; une cmoj me shume Kadarene.
  Te kuptohemi, si shkrimtar dhe jo si njeri...
  avatar
  akrepi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 8
  Mosha : 51
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Agjent sigurimesh
  Pikėt : 24
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/01/2015
  Hobi : Udhetimet

  Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?! Empty Re: Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?!

  Mesazh nga akrepi Wed 14 Jan 2015, 04:01

  Per mendimin tim Lasgush Poradeci eshte shkrimtari me i mire.
  barbi
  barbi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 31
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2015

  Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?! Empty Re: Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?!

  Mesazh nga barbi Fri 29 May 2015, 06:39

  Shkrimtari me i mire shqiptare per mendimin tim eshte Naim Frasheri

  Sponsored content


  Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?! Empty Re: Cili eshte shkrimtari Shqiptar qe adhuroni me shume ?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:25